השותפים שלנו

שותפות אסטרטגיות ונותני שירות

צמצום הסיכון והגנה על ההשקעה שלך פירושו לעשות את כל הבחירות הנכונות, בכל שלב בדרך.
אין בחירות טובות יותר מאשר שתי השותפות שלנו, שלמעשה בחרו בנו לא פחות – האחת כזרוע משלימה למימון עסקאות והשניה ליצירת פוליסת ביטוח מהפכנית עבור השקעות נדל”ן. הכירו את שתיהן.

שותפה אסטרטגית
Meridian Capital Group – הגוף הפעיל ביותר בארה”ב למימון יזמים, מוסדיים ופרטיים

מאז הקמתה בשנת 1991, סגרה החברה למעלה מ-50,000 הלוואות בהיקף של כ-300 מיליארד דולר. היקף פעילותה בשנת בשנת 2018 בלבד עבור פרויקטים נדל”ניים עומד על סך של כ- 32 מיליארד דולר. מעבר להיותה בעלת מניות בחברת iintoo, השותפות הפוריה עם Meridian Capital מאפשרת גישה ישירה להשקעות נדל”ן איכותיות ולמידע מעמיק אודות שוק הנדל”ן האמריקאי שנצבר לאורך שנות פועלה. יחד, אנו מהווים one stop shop למימון פרויקטי נדל”ן בארה”ב.

לאתר החברה Meridiancapital.com

 

שותפה אסטרטגית
חברת הביטוח וביטוח המשנה המובילה (Everest Re (NYSE:RE

ענקית הביטוח האמריקאית Everest Re  נוסדה בשנת 1973 והינה אחת מחברות הביטוח המובילות בעולם. שוויה הציבורי עומד על כ – 9 מיליארד דולר ולה סניפים ברחבי העולם. מהות השותפות היא יצירה של פוליסת ביטוח חסרת תקדים על השקעות הנדל”ן בגיבויה של חברת הביטוח, המאפשרת למשקיענו להשקיע היום בראש שקט במסלול ההשקעה הבלעדי – epiic. יש לציין כי ענקית הביטוח הינה גם בעלת מניות בחברת iintoo.

לאתר החברה Everest.com

 

EY ישראל (ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר) מבית פירמת EY Global, הינה חברת רואי החשבון מהמובילות בעולם בתחום הליווי הפיננסי והעסקי. החברה מלווה ומבקרת את הפעילות השוטפת של iintoo.

משרד רו”ח אשל, מרקוביץ, כהן, אמינוב מגיש לחברת iintoo שרות מלא עבור כל היבטי המיסוי האמריקאי, במטרה להקנות תמונה מלאה והתייחסות ממוקדת לחברות ולמשקיעים פרטיים הפעילים בישראל, בארה”ב או בשתי המדינות גם יחד.

הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו