Get In Now

למה iintoo?

בעת של חדשנות טכנולוגית הכללים משתנים וכך נוצרות להן הזדמנויות השקעה חדשות, מהסוג שלא היה נגיש בעבר. אנחנו ב iintoo מנצלים את המומנטום הכה ייחודי הזה ליצירת מודלים חדשנים ותכונות יחודיות בהשקעותינו אשר הופכים את העכשיו לזמן הנכון להשקיע. כל אחד ואחת יכולים לגוון את התיק ההשקעות עם הזדמנויות שעד לא מזמן היו נחלתם הבלעדית של מוסדות פיננסיים ובעלי הממון. הגיע הזמן לדמוקרטיזציה של השקעות הנדל”ן – אנחנו על זה.

מתמחים בבחינת ההשקעות

אנחנו לוקחים את עבודתנו ואתכם ברצינות רבה ובודקים כל השקעה והשקעה לפרטי פרטים. לועדת ההשקעות שלנו ניסיון מעשי מצטבר של למעלה מ- 70 שנה בנדל”ן, פיננסים, משפטים ויזמות. לועדת ההשקעות שלנו קריטריונים מאוד מחמירים למימון העסקאות ובפועל הוועדה מאשרת רק 1% מהעסקאות שהיא בוחנת.

בכדי לאתר את היזמים האיכותיים ביותר, אנחנו נעזרים בקשרינו העמוקים עם השותפה האסטרטגית שלנו Meridian Capital שהינה הגוף הפעיל ביותר בארה”ב להעמדת הלוואות ליזמים, מוסדיים ופרטיים. בשנת 2018 בלבד העמידה הלוואות בסך 32 מיליארד דולר לעסקאות נדל”ן בארה”ב. הפעילות המשותפת שלנו עם ענקית המימון האמריקאית מהווה הישג משמעותי וחסר תקדים בסקטור הגלובלי ההולך ומתעצם של מימון המונים בנדל”ן. במסגרת הפעילות הסינרגטית, מאפשרת Meridian Capital גישה למידע, הידע והנסיון שצברה במשך 30 שנות פועלה, בעוד שחברת iintoo משמשת כזרוע משלימה למימון ההון בעסקאות הנדל”ן בארה”ב. תהליך בדיקות הנאותות שעוברים היזמים ב- iintoo מוצלב עם הנתונים הקיימים ב- Meridian Capital ומספק הגנה נוספת לפני הליך ועדת ההשקעות המסכם. דרך השותפות אנו נחשפים לאלפי יזמים הפונים מדי שנה לחברת Meridian Capital ובוחרים מתוכם את הראויים ביותר לשיתוף פעולה במיזמי נדל”ן בארה”ב.

ניהול פעיל

קיימות לא מעט אפשרויות ראויות להשקעה בנדל”ן, אך רק חלק בוחנות כל עסקה ומנהלות את ההשקעה לאורכה במסירות ובנחישות להצליח.
אין פה קסמים –  יש כאן בעיקר ניסיון, חשיבה ומעשים. אנחנו קוראים לזה Real Estate Investment Management Company או ™REIMCO. באמצעות המודל אנו בוחנים כל עסקה וכל יזם. כמו כן, לכל השקעה תכנית עסקית שאושרה מראש על ידי ועדת ההשקעות של iintoo. לבסוף, עבודתנו אינה מסתיימת בבחינת הפרויקט – עם השלמת הגיוס בכל השקעה, מתחיל תהליך הפיקוח השבועי הבודק שההשקעה שלכם מתנהלת בהתאם לתכנית העסקית, כאשר כל הממצאים מתורגמים לדיווחים ברורים ושוטפים אודות התקדמות הפרויקט עבורכם, המשקיעים.

קהילת משקיעים גלובלית

מהר מאוד הבנו שאנחנו לא עוסקים רק בהשקעות, אנו עוסקים באנשים, בשאיפות, בהחלטות וביעדים. לכן השקעה חברתית זה לא רק ביטוי עבורינו – זה ה DNA שלנו, והוא בא לידי ביטוי בהמון מובנים, החל מהשם שלנו שהוא קיצור של צמד המילים invest together. מהיום זה פשוט להתחבר עם מאות אלפי משקיעים ברחבי העולם דרך הפלטפורמה החברתית שלנו ולקבל גישה לשפע של מידע, מגוון של דעות, התרשמיות וחוויות השקעה. הפלטפורמה החברתית ובלעדית בתחומה יוצרת מרחב בטוח להשקעה, מחזקת את רמת השקיפות לאורך תהליך ההשקעה ומאפשרת לכם ליהנות מיתרונותיה של חכמת ההמונים. ככל שתרחיבו את הקשרים שלכם ברשת החברתית של iintoo, תתייעצו עם משקיעים כמוכם ותלמדו ממשקיעים מנוסים מיכם, כך תוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר, שמרגישות לכם נכונות ומבוססות יותר.

השקיעו איתנו

 • מקנים לכם גישה ישירה להשקעות נדל"ן איכותיות בחו"ל

  תנו לנו להסיר עבורכם את כל החסמים להשקעה עם מרחב השקעה פשוט, שקוף ובטוח

  הגיע הזמן שלך להשקיע

 • בוחנים כל השקעה והשקעה בקפידה

  תהיו בטוחים שרק ההשקעות שעברו בהצלחה הן את בדיקות הנאותות המקיפות של מומחי iintoo והן את ועדת ההשקעות, עוברות לשלב הגיוס.

  לצפיה בהשקעות שעברו אותנו

 • יוצרים חוויית השקעה ידידותית וקלה

  אפשרו למומחים ולצוות התומך שלנו לטפל בהיבטי ההשקעה שגוזלים מכם זמן יקר, אותו תוכלו להשקיע בדברים החשובים לכם.

 • לוקחים את היעדים הכלכליים שלכם ברצינות

  תנו לנו הזדמנות להבין את המניעים והיעדים שלכם להשקעה ואנחנו נציע לכם השקעות בהתאמה, המשלבות פתרונות יצירתיים ובלעדיים כמו השקעת נדל"ן עם ביטוח*.

 • מלווים כל פרויקט מתחילתו ועד לסיומו

  תנו לנו לעשות את העבודה - עם השלמת הגיוס לכל השקעה אנחנו מפקחים על התפתחותה בהתאם לתכנית עסקית שאושרה מראש, ואתם מקבלים דיווחים שוטפים וברורים.

 • מחברים אתכם לקהילת משקיעים גלובלית

  קחו חלק אקטיבי בקהילת המשקיעים שלנו - התחברו, צפו, התייעצו ולמדו מאחרים. קבלו החלטה מושכלת הנתמכת בחכמת ההמונים.

איך נכנסים להשקעה?

עבדנו לא מעט והסרנו את כל חסמי הכניסה שהיו אופייניים לעולם ההשקעות בנדל”ן כדי שכל אחד או אחת מיכם יכולו להפוך למשקיע או למשקיעת iintoo בקלות – לא לפני שקיבלתם את הכלים לקבלת החלטות מוכשלות ובידיעה שאנחנו כאן ללוות אתכם לאורך התהליך.

 

 

ההישגים שלנו

 • 2015

  שנת ההקמה

 • 204,000

  חברים ברשת החברתית

 • 100+

  מדינות בעולם מהן הצטרפו משקיעים

 • 383

  עסקאות שגויסו ומנוהלות