Get In Now

למה iintoo?

בעת של חדשנות טכנולוגית הכללים משתנים וכך נוצרות להן הזדמנויות השקעה חדשות, מהסוג שלא היה נגיש בעבר. אנחנו ב iintoo מנצלים את המומנטום הכה ייחודי הזה ליצירת מודלים חדשנים ותכונות יחודיות בהשקעותינו אשר הופכים את העכשיו לזמן הנכון להשקיע. כל אחד ואחת יכולים לגוון את התיק ההשקעות עם הזדמנויות שעד לא מזמן היו נחלתם הבלעדית של מוסדות פיננסיים ובעלי הממון. הגיע הזמן לדמוקרטיזציה של השקעות הנדל”ן – אנחנו על זה.

מתמחים בבחינת ההשקעות

אנחנו לוקחים את עבודתנו ואתכם ברצינות רבה ובודקים כל השקעה והשקעה לפרטי פרטים. לועדת ההשקעות שלנו ניסיון מעשי מצטבר של למעלה מ- 70 שנה בנדל”ן, פיננסים, משפטים ויזמות. לועדת ההשקעות שלנו קריטריונים מאוד מחמירים למימון העסקאות ובפועל הוועדה מאשרת רק 1% מהעסקאות שהיא בוחנת.

בכדי לאתר את היזמים האיכותיים ביותר, אנחנו נעזרים בקשרינו העמוקים עם השותפה האסטרטגית שלנו Meridian Capital שהינה הגוף הפעיל ביותר בארה”ב להעמדת הלוואות ליזמים, מוסדיים ופרטיים. בשנת 2018 בלבד העמידה הלוואות בסך 32 מיליארד דולר לעסקאות נדל”ן בארה”ב. הפעילות המשותפת שלנו עם ענקית המימון האמריקאית מהווה הישג משמעותי וחסר תקדים בסקטור הגלובלי ההולך ומתעצם של מימון המונים בנדל”ן. במסגרת הפעילות הסינרגטית, מאפשרת Meridian Capital גישה למידע, הידע והנסיון שצברה במשך 30 שנות פועלה, בעוד שחברת iintoo משמשת כזרוע משלימה למימון ההון בעסקאות הנדל”ן בארה”ב. תהליך בדיקות הנאותות שעוברים היזמים ב- iintoo מוצלב עם הנתונים הקיימים ב- Meridian Capital ומספק הגנה נוספת לפני הליך ועדת ההשקעות המסכם. דרך השותפות אנו נחשפים לאלפי יזמים הפונים מדי שנה לחברת Meridian Capital ובוחרים מתוכם את הראויים ביותר לשיתוף פעולה במיזמי נדל”ן בארה”ב.

נדל”ן עם ביטוח*

מיטב המומחים יסבירו לכם שגם אם ביצעתם את כל הבדיקות, לא ניתן לצפות את כל הסיכונים מראש וכי ישנם סיכונים שאינם ברי שליטה כמו סיכונים מאקרו-כלכליים, גיאו-פוליטיים וגם אסונות טבע. ניתן להסתמך על ניתוחי שוק של מיטב הכלכלנים וחברות האלניזה, אך לרוב אין לדעת מה יקרה באופן בטוח.

ומה אם נאמר לכם שיש לנו השקעות נדל”ן עם ביטוח*?!

לראשונה בישראל, iintoo משיקה מוצר חדשני ויחיד מסוגו המאפשר השקעת נדל”ן עם ביטוח*, בגיבוי Everest Re Group, ענקית הביטוח האמריקאית. כלומר, מהיום, ניתן להשקיע בנדל”ן מניב בארה”ב בראש שקט לגמרי וליהנות מצפי להחזרים כספיים שוטפים מדי רבעון ורווח נוסף ממכירת הנכס הצפויה.

עמידות הפוליסה המהפכנית נבחנה בהצלחה אל מול משברי נדל”ן, כמו האחרון בשנת 2008

על מנת לבחון זאת ביצעה iintoo מחקר מקיף ומבוסס דאטה על שוק הנדל”ן בארה”ב, על הסגמנטים השונים שלו ב- 30 השנים האחרונות, לרבות כל המשברים שעבר. מתוך ההערכה שהתקבלה מן המחקר נוצרה יחד עם אוורסט פוליסה חסרת תקדים המייצרת הגנה על ההון בהשקעות נדל״ן. מהלך זה משרת את החזון של iintoo שהוא להפוך את תחום השקעות בנדל״ן לא רק לנגיש וקל אלא גם לבטוח יותר.

ניהול פעיל

קיימות לא מעט אפשרויות ראויות להשקעה בנדל”ן, אך מעטות בוחנות כל עסקה ועסקה לעומק ומנהלות באופן פעיל את ההשקעה לאורכה במסירות ובנחישות להצליח.
אין פה קסמים –  יש כאן בעיקר ניסיון, חשיבה ומעשים. אנחנו קוראים לזה Real Estate Investment Management Company או ™REIMCO. הגישה שלנו היא להפשיל שרוולים, לבחון ולבדוק כל עסקה וכל יזם מכל הכיוונים – כדי שאתם לא תצטרכו. כבעלי ניסיון מעשי, מגוון וממושך אנחנו יודעים מה לבדוק וממה להיזהר. את ההבדל תרגישו כבר בהתחלה עם הידיעה שבחרתם להשקיע בפרויקט שמאחריו עומד יזם מנוסה, מתמחה ובעל חוסן כלכלי, וכי ההשקעה שלכם מגובה בתכנית עסקית שאושרה מראש על ידי מומחי iintoo. עבודתנו אינה מסתיימת בבחינת הפרויקט. עם השלמת הגיוס בכל השקעה, מתחיל תהליך הפיקוח השבועי המוודא שההשקעה שלכם מתנהלת בהתאם לתכנית העסקית. תהליך הפיקוח כולל התקנת מצלמות בפרויקט, קבלת דוחות מהיזם ומהבנק המלווה ונסיעות תכופות לנכס בחו”ל, כאשר כל הממצאים מתורגמים לדיווחים ברורים ושוטפים אודות התקדמות הפרויקט עבורם, המשקיעים. אנחנו נערכים לכל תרחיש, גם כזה שמחייב התערבות פעילה שלנו למען הצלחת הפרויקט.

קהילת משקיעים גלובלית

מהר מאוד הבנו שאנחנו לא עוסקים רק בהשקעות, אנו עוסקים באנשים, בשאיפות, בהחלטות וביעדים. לכן השקעה חברתית זה לא רק ביטוי עבורינו – זה ה DNA שלנו, והוא בא לידי ביטוי בהמון מובנים, החל מהשם שלנו שהוא קיצור של צמד המילים invest together. מהיום זה פשוט להתחבר עם מאות אלפי משקיעים ברחבי העולם דרך הפלטפורמה החברתית שלנו ולקבל גישה לשפע של מידע, מגוון של דעות, התרשמיות וחוויות השקעה. הפלטפורמה החברתית ובלעדית בתחומה יוצרת מרחב בטוח להשקעה, מחזקת את רמת השקיפות לאורך תהליך ההשקעה ומאפשרת לכם ליהנות מיתרונותיה של חכמת ההמונים. ככל שתרחיבו את הקשרים שלכם ברשת החברתית של iintoo, תתייעצו עם משקיעים כמוכם ותלמדו ממשקיעים מנוסים מיכם, כך תוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר, שמרגישות לכם נכונות ומבוססות יותר.

 

השקיעו איתנו

 • מקנים לכם גישה ישירה להשקעות נדל"ן איכותיות בחו"ל

  תנו לנו להסיר עבורכם את כל החסמים להשקעה עם מרחב השקעה פשוט, שקוף ובטוח

  הגיע הזמן שלך להשקיע

 • בוחנים כל השקעה והשקעה בקפידה

  תהיו בטוחים שרק ההשקעות שעברו בהצלחה הן את בדיקות הנאותות המקיפות של מומחי iintoo והן את ועדת ההשקעות, עוברות לשלב הגיוס.

  לצפיה בהשקעות שעברו אותנו

 • יוצרים חוויית השקעה ידידותית וקלה

  אפשרו למומחים ולצוות התומך שלנו לטפל בהיבטי ההשקעה שגוזלים מכם זמן יקר, אותו תוכלו להשקיע בדברים החשובים לכם.

 • לוקחים את היעדים הכלכליים שלכם ברצינות

  תנו לנו הזדמנות להבין את המניעים והיעדים שלכם להשקעה ואנחנו נציע לכם השקעות בהתאמה, המשלבות פתרונות יצירתיים ובלעדיים כמו השקעת נדל"ן עם ביטוח*.

 • מלווים כל פרויקט מתחילתו ועד לסיומו

  תנו לנו לעשות את העבודה - עם השלמת הגיוס לכל השקעה אנחנו מפקחים על התפתחותה בהתאם לתכנית עסקית שאושרה מראש, ואתם מקבלים דיווחים שוטפים וברורים.

 • מחברים אתכם לקהילת משקיעים גלובלית

  קחו חלק אקטיבי בקהילת המשקיעים שלנו - התחברו, צפו, התייעצו ולמדו מאחרים. קבלו החלטה מושכלת הנתמכת בחכמת ההמונים.

איך נכנסים להשקעה?

עבדנו לא מעט והסרנו את כל חסמי הכניסה שהיו אופייניים לעולם ההשקעות בנדל”ן כדי שכל אחד או אחת מיכם יכולו להפוך למשקיע או למשקיעת iintoo בקלות – לא לפני שקיבלתם את הכלים לקבלת החלטות מוכשלות ובידיעה שאנחנו כאן ללוות אתכם לאורך התהליך.

 

 

ההישגים שלנו

 • 2015

  שנת ההקמה

 • 200,000

  חברים ברשת החברתית

 • 100+

  מדינות בעולם מהן הצטרפו משקיעים

 • 366

  עסקאות שגויסו ומנוהלות