שאלות ותשובות

 • מה זה ?

  היא הרבה מעבר לחברת השקעות מסורתית בנדל”ן.

  היא הפלטפורמה החברתית הגדולה בעולם להשקעות נדל”ן בחו”ל אשר שמה לעצמה למטרה להנגיש למשקיעים ברחבי העולם חוויית השקעה חדשנית ומשודרגת. הזדמנויות השקעה שנבחנו בקפידה והיו בעבר נחלתם הבלעדית של בעלי ממון וגופים מוסדיים בלבד, כיום נגישות לכל אחד ואחת כאלטרנטיבה ראויה לגיוון תיק ההשקעות שלכם.

  כחלק מהחזון ליצירת חוויית השקעה חדשה ונוחה, יצרנו עבורכם פלטפורמה מקוונת מתקדמת להשקעה, המקנה לכם גישה ישירה להשקעות במגוון מסלולים החל מ- $25,000, חיבור למשקיעים מרחבי העולם, חשיפה לרזי שוק הנדל”ן הגלובלי ואפשרות לייצר עבורכם מקור הכנסה פסיבי, תוך פיזור לגידור הסיכונים.

  עבודתנו אינה מסתיימת במימון של ההשקעות עצמן. כגוף מקצועי ומנוסה, כל השקעה והשקעה נבחנת ע”י צוות מומחים ורק ההשקעות שעברו בהצלחה את בדיקות הנאותות המקיפות ואת ועדת ההשקעות, עוברות לשלב הגיוס. בהמשך לגיוס ולאורך חיי ההשקעה אנו דואגים לפקח ולבדוק האם ההשקעה עומדת בתחזיות התכנית העסקית, כאשר מדי רבעון אנו מעדכנים אתכם בהתפתחיוות בשקיפות מלאה, עד לסיום ההשקעה.

 • מדוע כדאי להשקיע עם iintoo?

  אנחנו לוקחים את עבודתינו, אתכם ואת היעדים הכלכליים שלכם ברצינות רבה. זאת הסיבה שאנחנו עושים הכל כדי לשפר ולחדש את מודל ההשקעה שלנו – אם באמצעות טכנולוגיה, מקצועיות, שותפויות אסטרטגיות חסרות תקדים, צוות מתמחה ובנייה של קהילת משקיעים גלובלית.

  בסופו של יום חשוב לנו לספק לכם אלטרנטיבה ראויה לכספכם, אנחנו מבינים כמה קשה עבדתם למענו.

 • כיצד נרשמים?

  ההרשמה לרשת החברתית של iintoo מהירה, קלה וללא עלות.
  הקליקו והרשמו באתר שלנו בדרך הנוחה לכם – באמצעות מייל, דרך חשבון הפייסבוק או לינקדאין, רק אל תשכחו לעדכן לתמונת פרופיל נאה ולהתחיל לרשת את עצמכם בקהילה הגלובלית שלנו.

  לאחר ההרשמה, יש לאשר את הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה אליכם לצורך אימות נתונים.
  אז למה אתם מחכים? הירשמו כעת.

   

 • כיצד ניתן לצפות בפרוטפוליו הנכסים של iintoo?

  קל! נרשמים ללא עלות או התחייבות, נכנסים לפלטפורמת ההשקעות שלנו וצופים בהשקעות חדשות ואיכותיות בלוח המכוונים האישי שיצרנו עבורכם.

 • האם ניתן להשקיע ב iintoo בהשקעה סולידית בסכום קטן?

  כשסביבת הריבית נמוכה ושוק ההון הפכפכך כספי המשקיעים הולכים ונשחקים. אלו רק חלק מהסיבות שבגינן יותר ויותר משקיעים מתקשים למצוא אלטרנטיבה סולידית ומניבה להשקעת כספם ולכן משאירים את כספם בעו”ש.

  בנוסף, שוק ההשקעות המוסדי והעצמאי עדיין מציב בפני משקיעים פרטיים חסמים גבוהים, כגון: הון התחלתי גבוה, ניסיון וידע, וחשש מהפסד או כישלון.

  בדיוק לנוכח הנסיבות הללו הוקמה iintoo, חדורת מטרה להנגיש השקעות נדל”ן איכותיות למשקיעים פרטיים ולאפשר להם להשקיע בראש שקט, תוך קבלת ליווי מקצועי, בסכום מינימלי של $25,000.

 • האם ניתן להפסיד חלק או יותר מההשקעה?

  ככלל בסיסי בהשקעות, אין השקעות שאין בהן סיכון. אם נתקלתם בהשקעה באפס סיכון, שתפו אותנו!

  למעשה, אנחנו ממליצים לכם להימנע מהשקעה עם גופים הטוענים כי יש אפס סיכון.

  יתרה מכך, גם אם הייתם זהירים ואחראיים וביצעתם את כל הבדיקות ביסודיות, עדיין לא ניתן לצפות את כל הסיכונים מראש וישנם סיכונים שאינם ברי שליטה כמו סיכונים מאקרו-כלכליים, גיאו-פוליטיים וגם אסונות טבע. ניתן להסתמך על ניתוחי שוק של מיטב הכלכלנים וחברות האלניזה, אך לרוב אין לדעת מה יקרה באופן בטוח.

 • מהי התשואה הצפויה מההשקעה?

  חברת iintoo פועלת באדיקות בהתאם לחוקי הרגולציה המקומית ולכן אנו מנועים מלציין בפרסומים מטעם החברה את התשואה הצפויה בהשקעות.

 • מהו מתווה של השקעה טיפוסית?

  הפלטפורמה של iintoo מנגישה עבוכם מספר מסלולי השקעה ומעניקה לכם את הכלים לבחור באופן מושכל את המסלול המתאים לכם ביותר:

  • מסלול חוב (הלוואה) – לרוב משך ההשקעה הצפוי הינו 36 חודשים
  • מסלול הון – לרוב משך ההשקעה הצפוי הינו 36 חודשים
  • תשקיף ציבורי  – קרן epiic המגובה בביטוח* – לרוב משך ההשקעה הצפוי הינו 3-4 שנים

  בהשקעות נדל”ן, אנו בוחרים בסוג נכסים מסויים ובאזורים ספציפיים בארה”ב שהפגינו יציבות, גם בעיתות משבר. לרוב אנו בוחנים השקעות בנכסים מניבים, כגון: מקבצי דיור, נכסים להשבחה ודיור סטודנטים, וכאנו מאתרים יזמים עם ניסיון ענף ומוכח אנו בוחנים גם פרויקטי יזום.

  בנכסים מניבים המשקיעים צפויים לקבל החזרים כספיים בכל רבעון ורווח נוסף בגין מכירת הנכס, בעוד שבפרויקטי ייזום הקרן והרווח הצפוי להתקבל רק בעת מכירת הנכס בתום תקופת ההשקעה.

 • האם ניתן לקבל דוחות מעקב אודות ההשקעות בהן אשקיע?

  בהחלט! ניתן להיכנס לחשבון האישי שלכם בכל עת ומכל מכשיר ולצפות בכל המידע אודות ההשקעות שביצעתם בלוח מכוונים אישי ועשיר במידע. דרך לוח המכוונים תוכלו לגשת למסמכי ההשקעה, טפסי מיסוי ולכל העידכונים בכל השקעה. אל דאגה, אנחנו נעדכן אתכם בכל פעם שיש מידע חדש או עידכון אודות התפתחות השקעותיכם וכמובן שאנו שמחים לענות על כל שאלה.

  האנליסטים הבכירים של iintoo אמונים על הכנת העידכונים הרבעוניים, שהינם למעשה תוצר של עבודת פיקוח שוטפת המחויבת לעמוד בפרוטוקול קפדני. מדי שבוע נבדקים נתוני הפרויקט אל מול התוכנית העסקית המאושרת מראש של הפרויקט, כאשר הממצאים מדווחים לכם המשקיעים בשקיפות מלאה ובאופן ברור, בכל רבעון כמו שעון.

 • מה סכום ההשקעה המינימלי?

  בהשקעות פרטיות, סכום ההשקעה המינימלי לרוב עומד על $25,000.

 • האם ההשקעות נבחנות מראש?

  זו המהות של iintoo. קיימות לא מעט אפשרויות ראויות להשקעה בנדל”ן, אך רק חלק בוחנות כל עסקה לעומק ומנהלות באופן פעיל את ההשקעה לאורכה במסירות ובנחישות להצליח. אין פה קסמים –  יש כאן בעיקר ניסיון, חשיבה וביצוע. אנחנו קוראים לזה Real Estate Investment Management Company או ™REIMCO.

  כשתסיימו לקרוא על תהליך בחינת ההשקעות שלנו במאמר הבא בבלוג שלנו תבינו שאתם בידיים טובות ומקצעויות.

 • לאחר ההצטרפות להשקעה, מהן ההגנות הניתנות לי כמשקיע?

  בהשקעות פרטיות קיימים מגוון מנגוני הגנה למשקיעים:

  • הכסף שלכם אינו מנוהל על ידי iintoo, אלא נשאר אצל המשקיע עד להעברתו בפועל לחשבון השותפות. לאחר מכן מושקע הכסף בפרויקט אותו בחר המשקיע
  • הנכס נרשם על שם השותפות בה חבר המשקיע. לחילופין נרשם שעבוד לטובת השותפות בה חבר המשקיע.
  • התכנית העסקית, שתוצג על ידי היזם ותאושר על ידי מנהלי iintoo, תכלול ערכי הוצאות מקסימאליות.
   לרוב היזם יישא בכל הוצאה מעבר לתכנית העסקית.
  • התכנית העסקית תכלול את הגדרת משך הפרויקט. ההסכם מול היזם כולל הגנה בדבר איחור במועד סיום הפרויקט, שתפקידו לשמר את התשאוה הצפויה ע”פ התכנית העסקית.
  • צפי מכירת הנכס ברוב ההשקעות הינו כ- 18-36 חודשים בממוצע, לצורך צמצום החשיפה לתנודות השוק.

   

 • מי הם האנשים המובילים את iintoo

  הבחירה עם מי להשקיע היא לא פחות חשובה מהבחירה במה להשקיע.
  הכירו את מי שמוביל את iintoo ופועל למען קיום החזון: 

  • ערן רוט – מייסד החברה. לערן למעלה מ- 20 שנות ניסיון בענף הנדל״ן, הן כיזם והן כמשקיע, לרבות ניהול של מאות השקעות בישראל, ארה״ב ואירופה עבור עשרות אלפי משקיעים ובהיקף של מיליארדי שקלים. ערן מוביל ומנהל מהלכים אסטרטגיים חסרי תקדים כגון הקמת שותפות עם Meridian Capital , הגוף הפעיל ביותר בארה״ב להעמדת הלוואות, והפיכתה של iintoo לפלטפורמה ורשת חברתית עולמית להשקעות בנדל״ן, המשלבת בין קידמה טכנולוגית לידע וניסיון עמוק ונרחב בתחום.
  • אייל בן דוד – נשיא ומנהל השקעות ראשי. אייל בעל ניסיון של למעלה מ- 18 שנה בתפקידי מפתח פיננסים בחברות מהמובילות במשק – חברות ציבוריות, תאגידי נדל”ן ותשתיות.

   רוצים להכיר את כולם?

הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו