בלוג

כיצד נטיות ההשקעה של הדור הצעיר בקרב עשירי העולם קשורות אליכם?

הכנסה פסיבית. תנו לכסף לעבוד בשבילכם
21/05/2015
לפי דוח העושר האחרון של חברת ייעוץ הנדל"ן נייט פרנק, ענו 45% מיועצי ההשקעות של האנשים העשירים בעולם (UHNWI) כי לקוחותיהם הצעירים מתעניינים בהשקעות נדל"ן הרבה יותר מהוריהם. והנה עוד נתון מעניין וקצת יותר קרוב לבית - לפי נתוני משרד הבינוי, 24% מהדירות שנרכשו בשנת 2014 בחודשים ינואר – אוקטובר הן דירות להשקעה.

שני הנתונים הללו מציינים מגמה מוכרת – בין אם אתה ישראלי, תושב חוץ או עשיר בטירוף יש בך רצון ליהנות מהכנסה פאסיבית. כסף שזורם באופן אוטומטי לכיס המשקיע, כסף שלא דורש מבעליו לקום בבוקר, להתלבש, לצאת מהבית לעבוד יום שלם ולחזור בערב.


מבין האפשרויות הרבות לייצור הכנסה פאסיבית, תחום הנדל"ן הוא אחד התחומים הסקסיים והמושכים ביותר. הבעיה היא, שכדי לרכוש נכס איכותי שבאמת יספק השקעה פאסיבית קבועה ובעלת משקל יש להכיר את הכללים בשוק הנדל"ן, לדעת לזהות נכס איכותי, לקפוץ מעל חסמים ומכשולי ידע ולבצע עסקה שנוטה לטובת הרוכש. לאנשים העשירים בעולם אין בעיה – הם נהנים מצוות יועצים מצוין שיודע לזהות עסקאות איכותיות, למחוק חסמים וליצור הסכם שכל סעיף בו נבחן בדקדוק.


אבל מה קורה אם אתם לא מהאנשים העשירים בעולם? מה קורה אם בסך הכל אתם רוצים ליהנות מהכנסה פאסיבית שתבטיח לכם ולמשפחתכם סוג של בטחון כלכלי קבוע? כאן מתחילה הבעיה. משקיעים מנוסים בתחום הנדל"ן יספרו על התהליך אותו הם עברו הכולל הרבה ניסיונות וטעויות עד שהם קלטו את שוק הנדל"ן לעומק. אך ניסיונות וטעיות בתחום הזה עולים כסף, הרבה כסף. כאן אנחנו נכנסים למשוואה כאשר אנו מציעים לכם שני רבדים של ידע – הראשון, ידע איכותי על עסקאות וליווי צמוד ושקוף לאורך כל חיי ההשקעה עם יועצים, אנליסטים, אנשי נדל"ן מומחים ועוד. הרובד השני הוא הקשר עם אנשי נדל"ן מנוסים שהם חלק מהרשת החברתית של iintoo. הקשר הזה, או כמו שקוראים לו בשפה המקצועית Networking, יאפשר לכם להיחשף למידע מקצועי ללא תיווך של גורם שלישי, ובעצם יתרום לפתוח כלים אישיים שיאפשרו לכם לשחק בצורה חכמה ומושכלת על המגרש הנדל"ני.


הרצון בהכנסה פאסיבית הוא רצון הגיוני ואפילו הכרחי בעולם דינאמי בו אנשים מחליפים עבודות בתדירות גבוהה, שווקים מטלטלים ומדינות מנסות להתגבר על משברים כלכליים כאלה ואחרים. אך חשוב מאד לא לתת לרגש להשתלט על מערך קבלת ההחלטות ולהסתמך על גופי ידע השואבים את המידע שלהם מליבו הפועם של תום הנדל"ן.


הצטרפו עוד היום למאגר המשקיעים של iintoo, ללא עלות, והשקיעו עם הטובים ביותר


 

יש לך $30,000?

אל תפספס את השקעת הנדל״ן הבאה

להצטרפות ללא תשלום השאר פרטים:

הירשם/י עכשיו למאגר המשקיעים ללא תשלום וללא התחייבות