בלוג

כולם רוקדים עכשיו

כולם רוקדים עכשיו - ומה הקשר להשקעות נדל"ן
25/05/2015
דמיינו שאתם צועדים ברחוב, נמצאים בתחנת רכבת או יושבים בבית קפה. פתאום, משום מקום, משהו מתחיל לרקוד, אליו מצטרפים עוד ועוד אנשים (שנראו נורמלים עד לפני דקה) שמשתפים יחד פעולה בכוריאוגרפיה מדויקת. עד מהרה הרחוב כולו רוקד וכולם מקפצים, מחייכים ומצלמים.

  

תופעת הפלאשמוב (Flash Move) היא אחד מהביטויים לכוחו של ההמון. באמצעות הרשת אנשים גילו כי כאשר הם מתאגדים יחד למען מטרה מסוימת, הם הופכים לכוח שיש להתחשב בו - כוח שמניע תהליכים, סוחף אנשים ויכול גם לשנות הרגלים חברתיים שנראו כמו אקסיומות ברורות מאליהן.


ביטוי נוסף לכוח ההמון ניתן למצוא באתרי מימון המונים (Crowdfunding). אתרים אלה מאפשרים לכל אחד להיות חלק מפרויקט, סטארט אפ או רעיון. אם עד לפני מספר שנים תחום ההשקעות היה נחלתם של בעלי ממון וקשרים, כיום כולם מבינים שגם משקיעים קטנים יכולים לשנות, לקדם וכמובן להרוויח אם הם יודעים להתאגד ולפעול יחדיו.


להבנה זו הגיעו גם בתחום הנדל"ן הישראלי והבינלאומי. אחרי שנים בהם יזמים וקבלנים היו תלויים בבנקים ובמשקיעים מוסדיים הם גילו שגם הכסף הקטן יכול להפוך לכסף גדול, להניע מהלכים ולהסיר חסמים. אמנם 100,000 ש"ח בעולם הנדל"ן נחשבים לדמי כיס, אך כאשר אוספים 35 אנשים שכל אחד מהם מוכן להשקיע 100,000 ש"ח, דברים פתאום נראים אחרת. בתהליך כזה, לרוב, המשקיע נהנה מהשקעות קטנות יחסית המניבות רווח נאה, והוא אינו בודד במערכה – חבריו המשקיעים, כמו גם החברה המלווה נמצאים לצידו לאורך התהליך.


בארצות הברית ומדינות נוספות בעולם, כבר לקחו את הנושא צעד אחד קדימה והפכו אותו לאינטרנטי למהדרין. עד שזה יקרה אצלנו אתם מוזמנים ליהנות מהצעת נישואין ישראלית ומרגשת שגם היא השתמשה בכוחו של ההמון.


הצטרפו עוד היום, ללא עלות, למאגר המשקיעים של iintoo ובואו להשקיע ביחד


יש לך $30,000?

אל תפספס את השקעת הנדל״ן הבאה

להצטרפות ללא תשלום השאר פרטים:

הירשם/י עכשיו למאגר המשקיעים ללא תשלום וללא התחייבות