7 שוקי הנדל”ן החמים בארה”ב לשנת 2019

7 שוקי הנדל”ן החמים בארה”ב לשנת 2019

December 17, 2018
705

כל שנה מתפרסמות עשרות רשימות סביב ההשקעה בנדל”ן בארה”ב והשנה ניתן לזהות כ-20 ערים שצפויות למשוך את מירב תשומת הלב של משקיעי הנדל”ן בשנה הקרובה. רוצים לדעת איפה להשקיע בארה”ב? במאמר זה, ריכזנו עבורכם את 7 הערים המובילות, ששמן צץ ועולה בכל אחת מן הרשימות, ואשר מהוות כולן את עמוד השדרה של דירוג עשרת הגדולים של PWC לשנה הקרובה. עבור חלק מן הערים כדוגמת סולט לייק סיטי, אוסטין ודאלאס, לא מדובר בהפתעה גדולה, בעוד שעבור פורט לודרדייל מדובר בפריצת דרך של ממש, אבל בדבר אחד אין כל ספק, שוק הנדל”ן האמריקאי מציע הזדמנויות השקעה נהדרות מחוץ לענקיות נדל”ן כמו ניו יורק וסן פרנסיסקו, שנותרו שתיהן מחוץ לרשימה.

אוסטין, טקסס

כשהיא כובשת את שני המקומות הראשונים במדד PWC לשוקי הנדל”ן החמים של ארה”ב זו השנה השלישית ברציפות, ממשיכה בירת הטכנולוגיה הטקסנית את תנופת הבנייה, עם רבי קומות חדשים שהולכים וממלאים את קו האופק של העיר, במיוחד בחלקה המזרחי. בשנים האחרונות נהנית אוסטין מזרם הולך וגובר של חברות סטרטאפ, ואיתן גם אנשי טכנולוגיה ובעלי מקצוע, הנמשכים אל הריכוז העצום של מותגי הטכנולוגיה הגדולים בעולם. עם שילוב של כוח עבודה משכיל, יוקר מחייה נמוך יחסית, צמיחה ממוצעת של 3% בתעסוקה לרמה של 47,000 מקומות עבודה חדשים בשנה, ושכר שנתי ממוצע של 71,000$ לבית אב, הצליחה אוסטין ליצור את מעגל הקסמים האולטימטיבי של צמיחה המזינה את עצמה, ומשמרת רמה גבוהה ויציבה של השקעות, פיתוח ועלייה ברמת מחירי הנדל”ן הפרטי והמסחרי.

דאלאס, טקסס

עם כלכלת אנרגיה עצומה והתפתחות תעשייתית הולכת וגוברת, המושכת אליה מותגי תעשייה מהגדולים בעולם, הפכה דאלאס למקרה בוחן מייצג עבור ערי המטרופולין הגדולות של טקסס, שהפכו בעשור האחרון למוקדי צמיחה כלכלית ונדל”נית יוצאת דופן. מאז 2010, הוסיפה דאלאס לבדה 717,000 מקומות עבודה חדשים המסייעים בייצוב ההכנסה השנתית הממוצעת לבית אב על רמה של כ-64,000$. העיר, שמדורגת במקום ה-5 בכל ארה”ב בדירוג שוקי הנדל”ן של PWC לשנת 2018, נהנית ממלאי גדול של בתים בעיקר ברמות B ו-C, המוצעים במחיר חציוני בר-השגה של 218,300$ לבית. עם התהליך המואץ של אורבניזציה והצטופפות אוכלוסייה בשטח המטרופוליני המקיף אותה, מדמה דאלאס יותר ויותר עיר קליפורנית של אמצע המאה ה-20, עם אופק צמיחה רחב הפרוש לפניה מכל עבר.

שדה זה הוא שדה חובה
שדה זה הוא שדה חובה
יש להזין טלפון תקין
יש להזין דוא"ל תקין
יש להזין סיסמה עם 6 תווים לפחות
יש לסמן את התיבה על מנת להמשיך

תודה על הרשמתך לקהילה של iintoo.

בדקות הקרובות ישלח אליך מייל לאימות כתובת המייל ותינתן לך גישה לחווית ההשקעה הדיגיטלית שלך.
משתמש ב- GMAIL?
מומלץ לבדוק בלשונית קידומי מכירות ולהבא, כדאי להפוך אותנו לאיש קשר כדי שלא יתפספס המייל החשוב הבא.

מחכים לראותך!
צוות iintoo

כתובת המייל איתה ביקשת להירשם קיימת במערכת

מנהל קשרי המשקיעים שלך ייצור עימך קשר בהקדם

פורט לודרדייל, פלורידה

עם המקום ה-6 הן בדירוג (Urban Land Institute והן בדירוג PWC, זוכה עיר האביב הנצחי של פלורידה לחיים חדשים עם התפשטות מובהקת של מרכזי תרבות ומבני Condos מאזור החוף השוקק אל עבר מרכז העיר המנומנם עד כה. את פריחת שוק הנדל”ן של פורט לודרדייל, בדומה לאלו של מיאמי ואורלנדו, ניתן לתלות בהגירה החיובית המאסיבית של דור הבייבי בום משווקים ראשיים (Primary Markets) בכל רחבי ארה”ב אל האקלים החמים והחופים התכולים של דרום פלורידה, וברכישות הנרחבות של נכסי יוקרה באזור, על ידי משקיעים זרים. במערבולת של צמיחה מתגברת, הביאה האוכלוסייה החדשה להתפתחות מרכזי תרבות ואמנות, בנייה מואצת של בנייני דירות ובניית תשתית רכבת למיאמי, ואלו בתורן משכו שוכרי דירות צעירים, שתורמים את חלקם לעליית הביקוש והמחירים בעיר.

לעוד מידע על נדל”ן בפלורידה

סולט לייק סיטי, יוטה

שוק הנדל”ן ה-3 החם ביותר בארה”ב על פי דירוג PWC לשנת 2018, מציע למשקיעי הנדל”ן הבטחה ייחודית של צמיחה כלכלית ודמוגרפית יוצאת דופן. בשנה האחרונה, זכתה בירת התרבות והעסקים של יוטה לשיאים חדשים בהיקפי הבנייה החדשה, בניסיון להדביק את רמת הביקוש לנדל”ן שהגיעה אף היא לשיא חדש בשנה החולפת. נתמכת על ידי הצמיחה הכלכלית הכוללת של יוטה, צמיחה שנתית ממוצעת של 3.1% בשוק התעסוקה וצמיחה קבועה ומתמשכת בהיקף האוכלוסייה בעיר, הצליחה סולט לייק סיטי לייצר גידול ממוצע של 4.5% במחירי הדיור לאורך 26 השנים האחרונות, פי 3 מהממוצע הארצי. עם תכניות להגבהת קו האופק של מרכז העיר ובניית שדה תעופה חדש כמרכז תעופה ותובלה ארצי, צפויה ספירלת הצמיחה של סולט לייק סיטי להמשיך ולהסתחרר במהלך ארבע השנים הקרובות לפחות.

סיאטל, וושינגטון

נראה כי לא קיים מקום טוב יותר על פני כדור הארץ, שיכול להתהדר בנתוני צמיחה כמו אלה של סיאטל. ביתה של ענקית הקמעונאות אמאזון, זוכה השנה לתואר העיר החמה ביותר בשוק הנדל”ן האמריקאי לשנת 2018 על פי דירוג PWC. עם שכר שנתי ממוצע של קרוב ל-80,000$ לבית אב, 100,000 מקומות עבודה חדשים בכל שנה ואוקיינוס של פרויקטי תשתית, פיתוח עירוני ובנייה חדשה לדיור ומסחר, הולכים ונשמעים יותר ויותר קולות של “The Next New York” בתוך הקונצנזוס הכלכלי והנדל”ני של ארה”ב. צמיחת הייטק פנומנלית וזרם קבוע של אנשי מקצוע אל “העיר של אמאזון”, יוצרים עבור סיאטל שורה של אתגרי תשתית ו- Affordability, שדוחפים את השוק מעלה, תרתי משמע – בנייה לגובה ששולחת את מחירי הקרקע בעיר לשיאים חדשים.

נשוויל, טנסי

יוקר מחייה נמוך, עלות נמוכה לעסקים ונגישות גבוהה לחוף המזרחי, הם שעומדים מאחורי תמונת המנופים הממלאים את קו האופק של העיר, ומאחורי דירוגה של נשוויל בין 10 שוקי הנדל”ן החמים של ארה”ב לשנת 2018. עם מחיר חציוני של 228,900$ לבית ושכירות חציונית של 1,498$ לחודש, על פי Zillow, הופכת נשוויל מעיר מוסיקה דרומית מנומנמת למרכז עסקי ופיננסי, שמושך אליו פלחי אוכלוסייה מובחנים, המחפשים דיור בר השגה באזור מתפתח, בו אפשר להגשים את החלום האמריקאי גם ללא תואר בהנדסת מחשבים.

ראלי-דורהם, צפון קרוליינה

את האטרקטיביות שלהן, מבססות צמד הערים השכנות, ראלי ודורהם, על השילוב המנצח של השכלה, חדשנות וכלכלה. עם אוניברסיטאות מובילות וכלכלה פורחת בוחרות עוד ועוד ענקיות טכנולוגיה להקים את מרכזי הפיתוח שלהן בשתי ערים אלו. בשנים האחרונות, הושלמו בשתי הערים עשרות פרויקטי נדל”ן שהגדילו את מלאי הדירות בהן ב-40,000 יחידות דיור. על אף הגידול בהיצע, המשיכו מחירי הדיור של ראלי להמריא בהיקף דו ספרתי שנתי, לכיוון המחיר החציוני של 314,900$ כיום. עם הכנסה שנתית ממוצעת של 71,685$ לבית אב, ו-30,000 מקומות עבודה חדשים בשנה, גם בדירוג PWC – העוסק בדיוק בשאלה איפה להשקיע בארה”ב? – זוכה צמד הערים לדירוג במקום הרביעי והמכובד בין הערים החמות ביותר בשוק הנדל”ן של ארה”ב לשנת 2018.

שדה זה הוא שדה חובה
שדה זה הוא שדה חובה
יש להזין טלפון תקין
יש להזין דוא"ל תקין
יש להזין סיסמה עם 6 תווים לפחות
יש לסמן את התיבה על מנת להמשיך

תודה על הרשמתך לקהילה של iintoo.

בדקות הקרובות ישלח אליך מייל לאימות כתובת המייל ותינתן לך גישה לחווית ההשקעה הדיגיטלית שלך.
משתמש ב- GMAIL?
מומלץ לבדוק בלשונית קידומי מכירות ולהבא, כדאי להפוך אותנו לאיש קשר כדי שלא יתפספס המייל החשוב הבא.

מחכים לראותך!
צוות iintoo

כתובת המייל איתה ביקשת להירשם קיימת במערכת

מנהל קשרי המשקיעים שלך ייצור עימך קשר בהקדם


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.