4.5 מיליון דולר בחצי שעה – התשקיף הראשון של iintoo

4.5 מיליון דולר בחצי שעה – התשקיף הראשון של iintoo

July 2, 2017
209

חצי שעה… חצי שעה מרגע פרסום התשקיף הציבורי הראשון בתולדותיה… זהו פרק הזמן שנדרש לרשת ההשקעות החברתיות בנדל”ן,

iintoo שמוציאה אל הפועל עשרות השקעות נדל”ן פרטיות בכל שנה, לגייס את ההון הנדרש בסך 4.5 מיליון דולר, לטובת מימון מיזם נדל”ן לבניית מגורי סטודנטים בסמוך לאוניברסיטת ויסקונסין בארה”ב.

לא לחינם נהרו המשקיעים אחרי ההזדמנות להצטרף להשקעה, ואף הותירו אחריהם רבים אחרים שפשוט הגיעו מאוחר מדי – התשקיף שפרסמהiintoo באפריל האחרון ובפיקוח מלא של הרשות לניירות ערך, משקף למעשה שינוי פרדיגמה בעולם ההשקעות בנדל”ן, שינוי המספק למשקיעים שקיפות מלאה בהשקעות נדל”ן עם פוטנציאל יוצא דופן, ובליווי גוף מקצועי מהשורה הראשונה בתחום.

השקעה בנדל”ן באמצעות תשקיף הפכה לרלוונטית במיוחד עבור משקיעים פרטיים כאשר ערוצי ההשקעה המסורתיים החלו לאבד מהאטרקטיביות שלהם לנוכח מציאות של ריביות נמוכות ואף אפסיות לצד שוק הון הפכפך המרוקן את הפוטנציאל מתיקי ההשקעה של הציבור. כתוצאה
מכך, שוק הנדל”ן שתמיד נחשב לשוק בעל פוטנציאל השקעה איכותי, אך לא תמיד בהישג יד, החל למשוך אליו מגוון סוגי משקיעים, ביניהם משקיעים מתחילים ללא ניסיון קודם.

היוזמה של iintoo לגייס את ההשקעה בהיתר של רשות ניירות הערך* מהווה ביטוי נוסף לחזון של iintoo ליצירת מרחב בטוח להשקעה ששם את משקיע הפרטי במרכז ושומר על התנהלות שקופה והוגנת המאפשרת למשקיע ליהנות מנגישות למידע מקצועי וזמין.

ההזדמנות – מיזם מעונות סטודנטים סמוך לאוניברסיטת Wisconsin, ארה”ב

פרסום התשקיף הראשון של iintoo, נועד לגיוס הון לטובת רכישת מגרש, בנייה, השכרה ומימוש של מעונות סטודנטים בסטנדרט גבוה, בקרבת אוניברסיטת Oshkosh, Wisconsin, הממוקמת בצפון מזרח ויסקונסין. המיזם כולל בנייה של קומפלקס מעונות בן 140 יחידות דיור לסטודנטים, ובהן 310 מיטות סטודנט. כמו כן, יכלול הקומפלקס מועדון סטודנטים, חדר כושר ומתקנים שונים בסטנדרט גבוה לרווחת הסטודנטים.
הבנייה צפויה להתחיל ברבעון הרביעי של 2017, ולהסתיים באוגוסט 2018. לאחר השלמת הבניה, צפוי הנכס להניב למשקיעי iintoo הכנסה שוטפת משכר דירה, החל מספטמבר 2018. התשואה השנתית הממוצעת צפויה לעמוד על 17.25%-18.33% למשקיע, בהתאם לגובה ההשקעה ועל פי התנאים שפורסמו בתשקיף.

הירשמו היום לרשת ההשקעות החברתית, ללא תשלום, והצטרפו להצלחה הבאה של iintoo

ההזדמנות – שוק דיור הסטודנטים המבוקש
לדברי קוטלר “ההשקעה נבחרה לאחר יישום תהליך בחינה מקיף ויסודי, שאותו אנו עוברים לפני כל השקעה והשקעה. בתהליך שביצענו, זיהינו השקעה עם פוטנציאל יוצא דופן ברמת סיכון אטרקטיבית: יזם מוביל, שוק מעניין וצומח של מעונות הסטודנטים בארה”ב ועודף ביקוש בקמפוס הספציפי – שלושת אלה בחיבור עם עוד שורה של פרמטרים שנבחנו, הביאו אותנו למסקנה שאנחנו רוצים להיכנס להשקעה הזאת, גם אם נדרש תשקיף לשם כך”.

בתהליך הבדיקה נמסר לשותפות על ידי היזם, כי אין בנייה של נכסים נוספים לדיור עבור סטודנטים בקרבת קמפוס Oshkosh שבקרבתו יוקם הפרויקט ובקמפוס זה עומד שיעור התפוסה הנוכחי למגורי סטודנטים על 98%. על פי דוח נוסף שנמסר לשותפות שנערך על ידי Landmark Properties נמצא כי מספר הסטודנטים באוניברסיטה נותר יציב במהלך 5 השנים האחרונות וצפוי לצמוח בשיעור שנתי ממוצע של 1%-3%, עד לסך של 14,500 סטודנטים רשומים בשנת 2020.

את ייזום ובניית הפרויקט תבצע Annex Student Living, חברה יזמית מאינדיאנפוליס, המתמחה בייזום, בניה ופיתוח של מגורים קהילתיים לסטודנטים בקרבת קמפוסים קהילתיים, ובעלת רקורד עשיר של פרויקטים לאלפי מיטות סטודנט ברחבי ארה”ב.

קראו את התשקיף באתר מגנא של הרשות לניירות ערך

מהו תשקיף ולמה הוא נדרש?

תשקיף הוא מסמך משפטי רשמי, המפוקח על ידי הרשות לניירות ערך ומטרתו לפרט בצורה מלאה ומהימנה, את כל המידע הנדרש למשקיע הממוצע, אודות הצעת השקעה לציבור הרחב. תשקיף טיפוסי יכלול מידע אודות יחידות ההשקעה/ ניירות הערך, מידע על מפרסם התשקיף, מידע על המיזם, מידע על ההשקעה המוצעת ומידע על תהליכי הצטרפות, השתתפות וניהול ההשקעה.

כאמור, בכל שנה מעלה iintoo עשרות השקעות נדל”ן בארה”ב, אל פורטל המשקיעים של הרשת, כשהמאפיין המשותף לכולן הוא שאת כולן מוציאה הרשת אל הפועל באמצעות 35 משקיעים לכל היותר, כשכל משקיע מחוייב למינימום של 25,000$ על פי מודל ההשקעה של הרשת.

גיוס השקעה בנדל”ן בארה”ב ע”י iintoo באמצעות תשקיף בפיקוח הרשות לניירות ערך מהווה תקדים בעולם ההשקעות בנדל”ן, אשר לטובתו הוקצו משאבים ארגוניים וכספיים משמעותיים – כל זאת במטרה להנגיש אלטרנטיבת השקעה איכותית וראויה, תוך הגנה על המשקיע בשקיפות מרבית.

בהשקעה האחרונה הדברים נראו מעט שונה, כפי שמסביר דב קוטלר, יו”ר iintoo לשעבר מנכ”ל ישראכרט, “על פי חוק ניירות הערך בישראל, באפשרותה של iintoo לגייס הון מהציבור לצורך ביצוע השקעות נדל”ן ללא צורך בתשקיף ציבורי, ובתנאי שמספר הניצעים באותה השקעה אינו עולה על 35 בתוך פרק זמן של 12 חודשים. פרויקט ההקמה והפיתוח של מגורי סטודנטים באוניברסיטת וויסקונסין בארה”ב היה פשוט פרויקט טוב מדי מכדי לוותר עליו, הן לאור הפוטנציאל הפיננסי העצום והן לאור המוניטין המצוין של החברה היזמית המבצעת, ועל כן, לראשונה מאז נוסדה, החלטנו ב-iintoo לממן את ההשקעה על ידי פניה לציבור הרחב באמצעות תשקיף ציבורי.”

הירשמו היום לרשת ההשקעות החברתית, ללא תשלום, והצטרפו להצלחה הבאה של iintoo

מהו התהליך לצורך פרסום התשקיף הראשון של iintoo?

תהליך בניית וגיבוש התשקיף הראשון של iintoo, הכולל 12 פרקים ומשתרע על פני יותר מ-300 עמודים, ארך כ-4 חודשים, בהובלה של הנהלת הרשת יחד עם חמשת הגורמים המקצועיים הבאים:

 • חברת רואי חשבון EY
 • משרד עו”ד אגמון ושות’
 • משרד עו”ד רוזנברג הכהן ושות’
 • Cushman &Wakefield– משרד שמאות, מהמובילים בארה”ב
 • Greenberg Traurig Law Firm– משרד עו”ד לייצוג הצד האמריקאי בתשקיף

כחלק מתהליך גיבוש התשקיף, נערך ביקור של צוות בראשות יו”ר iintoo, דב קוטלר, באתר הקמת הנכס בארה”ב, בשילוב פגישה מקצועית עם היזם המבצע. לאחר גיבוש התשקיף, יצאה iintoo במסע פרסום מקיף בשורה על ערוצי מדיה מסורתית ודיגיטלית במטרה להביא את דבר פרסום התשקיף לידיעת הציבור.

מרגע פתיחת התשקיף לקבלת הזמנות, חלפה חצי שעה בלבד עד לגיוס המלא של סכום ההשקעה הנדרש, כשמאחור נותרו משקיעים רבים שאיחרו את הרכבת ולא הספיקו להצטרף להשקעה.

“צריך להבין,” מסכם קוטלר, “שעבור iintoo מדובר באבן דרך בעלת חשיבות יוצאת דופן. התשקיף הזה הוא הסנונית הראשונה בתוך סדרה ארוכה של השקעות שיוצעו לציבור על ידי iintoo, ושעל התשקיפים שלהן אנו טורחים כבר בימים אלה. עבור מי שמכיר את iintoo, ההצלחה יוצאת הדופן של התשקיף אינה מפתיעה כלל וכלל. משקיעי הרשת, שמספרם טפח משמעותית בעקבות הצלחת התשקיף האחרון, מגיעים מכל שדרות הציבור, החל בצעירים, דרך פנסיונרים וכלה בבעלי הון. המשקיעים האלה נותנים בנו אמון מלא, ואנחנו ב- iintoo עושים את כל מה שצריך לעשות כדי לעמוד מאחוריו בצורה מלאה וללא פשרות.”

אם אינכם רוצים לפספס את הזדמנות ההשקעה הבאה בתשקיף שצפויה לעלות, יחד עם עוד שורה של השקעות אטרקטיביות נוספות, אל תהססו ואל תתלבטו – הצטרפו עוד היום לרשת החברתית של iintoo ללא עלות וללא התחייבות.

קטגוריות: נדל”ן, השקעות, השקעות נדל”ן בארה”ב

אין בהיתר רשות ניירות ערך לפרסם את התשקיף משום אימות הפרטים המובאים בו או אישור מהימנותם או שלמותם ואין בו משום הבעת דעה על טיבם של ניירות הערך המוצעים.
**נתון התשואה הצפויה, תקופת ההשקעה ונתוני ההשקעה הנם מידע צופה פני עתיד הכפוף, בין היתר, לגורמי הסיכון המתוארים בתשקיף ויתר הפרטים המופיעים בו. הפרטים במצגת זו לקוחים מתוך תשקיף החברה כפי שפורסם באתר הדיווחים הרשמי של רשות ניירות ערך ואינם יכולים להחליף עיון בתשקיף הכולל את המידע המלא והמחייב אודות השותפות וניירות הערך שתציע, בטרם קבלת החלטה בדבר השקעה בניירות ערך של השותפות
http://www.magna.isa.gov.il/details.aspx?id=013140&reference=2017-01-033187#?id=013140&reference=2017-01-033187
אין המדובר בהצעה לציבור וזו נעשית רק על פי התשקיף המהווה את המידע הכולל והמחייב.

 


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.