בלוג

4 טיפים למשקיע בנדל"ן

טיפים להשקעה
08/12/2016
השקעה בנדל"ן, בשוק של ריבית אפס, נחשבת השקעה מועדפת לבניית רווח לתווך ארוך. עם זאת חשוב לציין שישנם כמה כללים ברורים של עשה ואל תעשה במטרה אחת – לגדר ולצמצם את הסיכונים הכרוכים בשקעה מסוג זה.

בין אם התוכנית שלכם היא לדאוג להכנסה לכשתפרשו, לאפשר חופש כלכלי או לבנות אימפריה, קבלו מאתנו 4 טיפים בבואכם לבנות את פורטפוליו ההשקעות שלכם בנדל"ן.

 1. ראה בהשקעה שלך בנדל"ן כעסק לכל דבר - ראה עצמך כמנהל עסק
  אנו ממליצים לראות את ההשקעה שלך בנדל"ן דרך "משקפיים" עסקיות. מרגע שהגדרתם את המטרות הפיננסיות שלכם ומה שאתם רוצים להשיג מהשקעה זו, רצוי שתכינו תכנית עסקית לשנים הבאות. יש לקחת בחשבון אפיקי השקעה אלטרנטיביים, לערוך אנליזה של העסקאות העומדות בפניכם ורשימה של נכסים עם תנאים אטרקטיביים העונים על הקריטריונים שלכם לפני שמתחילים להשקיע.

 2. מידע ועוד מידע
  אנו ממליצים לפתח ידע בסיסי בהשקעות בנדל"ן עוד בטרם השקעתם. קיימים ברשת מדריכים יעילים להשקעות ובחינם. אפילו "כרישי" ההשקעות עוקבים באופן קבוע אחרי הטרנדים, מחקרי שוק והבאז הכללי. מומלץ לשאול ולהיוועץ עם מומחים או מנטורים מנוסים בשוק ההשקעות בנדל"ן וככל שתשקיעו בהבנה ולמידה של השוק כך תגדילו את הסיכויים שלכם לגדר את הסיכונים הכרוכים בהשקעה.

 3. בקיאות בשוק המקומי
  מיקום הנכס הוא מפתח חשוב בהצלחת ההשקעה בנדל"ן ולכן, על פניו, נראה כי למשקיע המקומי יתרון בהשוואה למשקיע שאינו מכיר את האזור היטב. לכן מומלץ לבדוק את הנכס היטב, לשאול מקומיים ולאסוף כל מידע שיכול לעזור לכם להבין כמה שיותר על המיקום, על פוטנציאל המיקום והנכס עצמו. חשוב גם לקבל מידע על שוק העבודה המקומי, על תכניות עירוניות מקומיות ועל גדילת האוכלוסייה, אם קיימת בשוק המקומי – כל אלו ישפיעו על פוטנציאל ההצלחה שלכם ואת אלה יש לברר מבעוד מועד.

 4. ניהול מקצועי של הנכס
  עם רכישת הנכס עולה הצורך בניהולו השותף. מבחירה של דיירים או שוכרים, טיפול בחוזה השכירות, גביה של תשלומים, תחזוקה וטיפול שותפים בנכס וניהול הקשר עם הדיירים, כל אלה יכולים לגזול זמן ומשאבים יקרים. ניהול מקצועי של הנכס יכול לסייע לכם בדרך של בחירה מוצלחת של הדיירים, צמצום תחלופה של שוכרים לא מתאימים בנכס והפחתה בעלויות התחזוקה. בנוסף, ניהול מקצועי יכול להחליף טיפול באופן אישי בנכס, יכול לסייע בגביה מוצלחת ובזמן של דמי השכירות ובהפחתת "כאב הראש" הפוטנציאלי בניהול הנכס.


מעוניינים לשמוע עוד על ההשקעות שלנו? הצטרפו עוד היום, ללא עלות וללא התחייבות למאגר הלקוחות שלנו.

יש לך $30,000?

אל תפספס את השקעת הנדל״ן הבאה

להצטרפות ללא תשלום השאר פרטים:

הירשם/י עכשיו למאגר המשקיעים ללא תשלום וללא התחייבות