איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל?

June 9, 2019
52,128

יש לכם 100 אלף שקלים ואחרי שחשבתם על כל האפשרויות, הגעתם למסקנה שהשקעה היא הדרך הטובה ביותר לא רק לשמור על כספכם, אלא גם למנף אותו ליצירת רווח נוסף, ואתם לחלוטין לא טועים. המטרה שלכם היא ברורה: להשקיע את הכסף היום ולאסוף סכום כמה שיותר גבוה, כמה שיותר מהר ובסיכון כמה שיותר נמוך. אז איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל? התשובה במאמר שלפניכם.

אז בואו נשים את הדברים על השולחן כבר עכשיו – את עולם ההשקעות, מכיר הציבור הרחב דרך שני שמות קוד מרכזיים: בורסה ונדל”ן. לכל אחד מאיתנו יש כמה חברים שקנו לעצמם בית מהשקעה במניה לוהטת, או סידרו לעצמם פנסיה נוחה בהשקעת נדל”ן מנצחת, וגם אתם רוצים לטעום מההצלחה, ובצדק.

במיוחד עכשיו, שוק הנדל”ן מהווה אפיק מעניין לכל מי שרוצה ליהנות מהשקעה יחסית יציבה עם אפשרות להכנסה פאסיבית מהנכס, מבלי להיכנס בהכרח להרפתקאות מיותרות בהשקעות טרנדיות בעלות סיכון יחסית גבוה כדוגמת חניה להשכרה בתל אביב או מימון סטארטאפ עם אפליקציה מנצחת.

שדה זה הוא שדה חובה
שדה זה הוא שדה חובה
יש להזין טלפון תקין
יש להזין דוא"ל תקין
יש להזין סיסמה עם 6 תווים לפחות
יש לסמן את התיבה על מנת להמשיך

תודה על הרשמתך לקהילה של iintoo.

בדקות הקרובות ישלח אליך מייל לאימות כתובת המייל ותינתן לך גישה לחווית ההשקעה הדיגיטלית שלך.
משתמש ב- GMAIL?
מומלץ לבדוק בלשונית קידומי מכירות ולהבא, כדאי להפוך אותנו לאיש קשר כדי שלא יתפספס המייל החשוב הבא.

מחכים לראותך!
צוות iintoo

כתובת המייל איתה ביקשת להירשם קיימת במערכת

מנהל קשרי המשקיעים שלך ייצור עימך קשר בהקדם

זו לא רק שאלה של ‘איפה להשקיע כסף’, אלא גם של ‘איך’

העניין הוא, שאם השאלה שמעסיקה אתכם היא “איפה להשקיע כסף?”, התשובה שאתם רוצים לקבל צריכה לכלול גם הסבר על איך להשקיע, שכן אפשר להניח, שגם בימים אלו של משבר וגם בראייה של השנים קדימה,  בכל עת נוצרות הזדמנויות אטרקטיביות בשוק ההון ובהשקעות מניבות בנדל”ן. אפשר גם להניח בוודאות גבוהה שאף אחד לא באמת יודע מהן אותן מניות ועסקאות מנצחות, וגם שאם היה יודע, לא היה רץ לספר לכם, ולבסוף אפשר להניח, שאם אתם לא יודעים בעצמכם היכן נכון לכם לשים את כספכם, כדאי שאת ההשקעות שלכם לא תנהלו באופן עצמאי.

השקעה עצמאית מחייבת ידע מקצועי נרחב, ניסיון רב ויכולת קריאה של השוק, יכולת בחינה מקצועית ויסודית של כל הזדמנות השקעה, היכרות עם המלכודות הרגשיות, הפסיכולוגיות והפיננסיות איתן צריך להתמודד המשקיע ויכולת התנהלות קרה ומחושבת במסגרת פורטפוליו השקעות רחב ומגוון. הפסד הוא כמובן חלק בלתי נפרד מתהליך ההשקעה, אך את ההפסדים המיותרים והכואבים אפשר לצמצם למינימום עם ידע ומיומנות של שנים, במקום לנסות את מזלכם בעולם ההשקעות מבלי שעומדים לרשותכם הכלים המתאימים להצלחה.

בהתאם לכך, החלק הראשון של התשובה לשאלה “איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל?” היא: דרך גורם מקצועי, המתמחה בניהול השקעות בשוק ההון או בשוק הנדל”ן.

במה כדאי להשקיע?

בשוק ההון, האפשרויות העומדות בפניכם הן ידועות למדי. אתם יכולים להצטרף לקופת גמל או קרן השתלמות, ואתם יכולים לנהל תיק השקעות בחברת השקעות מתמחה. עם זאת, לאחרונה השוק ידע טלטלה ועדיין לא ניתן לראות התאוששות מלאה והתייצבות, ולכן המחשבה שלכם על פיזור וגיוון בנדל”ן היא ריאלית ונכונה לתקופה. 

במיוחד עכשיו, האפשרויות שנפתחו בפניכם בשוק הנדל”ן לעומת זאת, הן מעניינות ומאפשרות לכם להשקיע בנדל”ן וליהנות מבעלות ממשית על נכס מניב החל מ -100,000 שקלים, וללא הלוואת משכנתא. את האפשרות הזאת אפשר לזקוף לזכות מודל ההשקעה החברתית בנדל”ן, שאותו מובילה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, פלטפורמת ההשקעות החברתיות בנדל”ן של iintoo.

 

מהן השקעות חברתיות בנדל”ן?

מודל ההשקעות החברתיות בנדל”ן הוא מודל המבוסס על גיוס הון ממספר משקיעים, כשכל משקיע שם את חלקו בהשקעה ונהנה מבעלות על הנכס ומתשואה על השקעתו בהתאם לחלקו בהשקעה הכוללת. למודל זה ישנם שני יתרונות חשובים:

 • בניגוד למצב עד כה, בו כל השקעה בנדל”ן הייתה כרוכה ברכישת נכס במיליוני שקלים, ובדרך כלל כנגד הלוואת משכנתא שהייתה נוגסת משמעותית ברווח הפוטנציאלי, השקעות חברתיות בנדל”ן מפזרות את מאמץ גיוס ההון על פני מספר רב של משקיעים, ומאפשרות לכל אדם להיכנס להשקעת נדל”ן עם מינימום של 100 אלף שקלים
 • בדומה למודל קופות הגמל וקרנות הנאמנות בשוק ההון, מודל ההשקעות החברתיות בנדל”ן מרוכז בידיהם של אנשי מקצוע מנוסים, המספקים למשקיעים פלטפורמה מקצועית ומשפטית מלאה מקצה לקצה, לבחירת ההשקעות, לבחינתן ולניהולן, מבלי שהמשקיע הבודד נדרש לידע מקצועי או להשקעת זמן ומאמץ בביצוע וניהול ההשקעה

אחרי שהידע המקצועי, הניסיון והיכולת לנהל השקעות בעולם הנדל”ן מטופלים מבחינתכם במודל החברתי, האתגר הגדול ביותר שנותר לכם הוא לבחור את חברת ההשקעות הנכונה. על אף שהן נראות די דומות, ההבדלים בין חברות ההשקעה בנדל”ן יכולים להיות דרמטיים, עד כדי סיכון ממשי של כספכם, ובשורות הבאות נסייע לכם להבין את אותם הבדלים, וגם לענות לכם סופית על השאלה “איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל?“.

שדה זה הוא שדה חובה
שדה זה הוא שדה חובה
יש להזין טלפון תקין
יש להזין דוא"ל תקין
יש להזין סיסמה עם 6 תווים לפחות
יש לסמן את התיבה על מנת להמשיך

תודה על הרשמתך לקהילה של iintoo.

בדקות הקרובות ישלח אליך מייל לאימות כתובת המייל ותינתן לך גישה לחווית ההשקעה הדיגיטלית שלך.
משתמש ב- GMAIL?
מומלץ לבדוק בלשונית קידומי מכירות ולהבא, כדאי להפוך אותנו לאיש קשר כדי שלא יתפספס המייל החשוב הבא.

מחכים לראותך!
צוות iintoo

כתובת המייל איתה ביקשת להירשם קיימת במערכת

מנהל קשרי המשקיעים שלך ייצור עימך קשר בהקדם

איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל? באיזו חברה?

אחרי שסיכמנו שאת הכסף שלכם אתם רוצים להשקיע דרך גורם מקצועי, ובהנחה שבחרתם להשקיע אותו בשוק הנדל”ן כיעד ההשקעה שלכם, המשימה החשובה ביותר שלכם היא לפצח את זהות חברת ההשקעות שאצלה תניחו את כספכם בראש שקט. בשורות הבאות, נעמוד על כמה סוגיות שעשויות לעניין אתכם בתהליך הבחירה שעליכם לעבור, ונעשה זאת דרך מאפייני הפעילות של פלטפורמת ההשקעות של iintoo כנקודת התייחסות.

בישראל או בארה”ב?

שוק הנדל”ן הישראלי נהנה בשנים האחרונות מפריחה מרשימה, שהניבה לא מעט רווחים למשקיעי הנדל”ן המקומיים. יחד עם זאת, בשל בשלות השוק, מגוון אפשרויות ההשקעה בישראל הוא מצומצם מאוד עבור חברות המעוניינות לייצר הזדמנויות השקעה למשקיעים שלהן, במיוחד בהינתן הון מצומצם להשקעה. במקביל לשוק הישראלי, ברחבי העולם ובמיוחד בארה”ב פועלים מאות רבות של שוקי נדל”ן שטרם הבשילו ועדיין ניתן לאתר בהם הזדמנויות אטרקטיביות. מאחר והתמחות בשוק הוא מרכיב חשוב ומרכזי בניהול פעילות השקעות נדל”ן, אין ספק שיצירת ההתמחות בשוק השקעות הנדל”ן בארה”ב הגדול והמגוון היא עדיפה על פני התמחות בשוק הישראלי הקטן יחסית.

השקעה בשוקי חו”ל פותחת מגוון עצום של הזדמנויות, ומעניקה לחברות ההשקעה את הגמישות הנדרשת לבניית פורטפוליו השקעות עשיר ומגוון – כמשקיעים בפלטפורמה הדיגיטלית של iintoo תוכלו ליהנות מהשקעות במגוון שוקי נדל”ן אמריקאים, במגוון מסלולי השקעה כדוגמת הלוואה, השקעת הון או השקעה בקרן נדל”ן.

סטנדרטים מקצועיים

אחד היתרונות החשובים בהשקעה דרך חברת השקעות, הוא היתרון של הפרדת הרגש מהשכל. היכולת שלכם להפריד בין כספכם ובין רגשות הפחד ותקוות השווא שמלווים את ההשקעה, על ידי העברתו לידיים מקצועיות שמנהלות אותו בצורה קרת רוח, רציונלית ונטולת רגש, היא יכולת מפתח בעולם ההשקעות, אך גם כזו שמדגישה את הצורך הקריטי בזיהוי הידיים המקצועיות הנכונות שינהגו בכספכם באחריות הראויה ועם כל המחוייבות הנדרשת, על אף שלא מדובר בכסף שלהן עצמן.

על הסטנדרטים המקצועיים של iintoo, תוכלו ללמוד מכל היבט אפשרי של פעילותה:

 • 1. שותפות אסטרטגית יחידה במינה בישראל עם Meridian Capital, ענקית מימון הנדל״ן הפעילה ביותר בארה”ב.
 • 2. צוות ניהול בכיר הכולל מנכ”לים לשעבר של החברות הגדולות במשק.
 • 3. נציגות מקומית קבועה בארה”ב.
 • 4. תהליך קפדני לבחינת היזם והפרדת ההון מהיזם כאבן יסוד בפעילות החברה.
 • 5. תהליך בחינת השקעות מוקפד ויסודי לסינון השקעות פחות ממושלמות שעושות את דרכן פעמים רבות, אל תיקי ההשקעות של מתחרי iintoo.

ללא ספק, אלו הם הסטנדרטים שאותם אתם רוצים לזהות אצל החברה שדרכה תשקיעו את כספכם. 

בטחונות

לפני שאתם ממהרים להתרשם מרקורד התשואות, חשוב שתבחנו את סל ההגנות שמיועד לספק, ככל הניתן, מקסימום בטחון לכספכם המושקע. כל משקיע מיומן יודע, שהיכולת להגיע לרווחיות טמונה במידה רבה, ביכולת למזער את הסיכון ולפעול ממקום של בטחון. בפלטפורמה של iintoo תוכלו ליהנות מסל הגנות עשיר ומגוון שכולל:

 • 1. טווחי השקעה קצרים של 18-36 חודשים בשילוב מנגנון “קנס פרס” במקרה של חריגה. 
 • 2. בעלות חוקית על הנכס ביחס לחלקו של המשקיע בהשקעה הכוללת (במסלול הון בלבד).
 • 3. שחרור מדורג של כספי ההשקעה ליזם, על פי אבני דרך מחייבות בתכנית עסקי שאושרה מראש. 
 • 4. מעטפת משפטית מקיפה המעגנת את כל זכויות המשקיעים בהשקעה. 
 • 6. מעטפת מקצועית קפדנית לאיתור, בחינת ההשקעות וסינונן. 
 • 7. בקרה ופיקוח רציפים על המיזם עד לסיומו. 

למשקיעי iintoo, שמשקיעים כבר את כספם דרך הפלטפורמה, התשובה לשאלה “איפה להשקיע 100 אלף שקל?” כבר ברורה, וכעת גם לכם יש את כל המידע הנדרש, שהוצג בפניכם בצורה פתוחה ושקופה כדי לקבל את המענה המתאים לשאלתכם.

אם אתם זקוקים למידע נוסף או מעוניינים להבין את כל מה שנאמר פה בצורה מפורטת יותר ואם אתם רוצים להכיר אותנו בגוף ראשון, אתם מוזמנים להגיע לכל אחד ממפגשי ההיכרות שעורכת iintoo עם משקיעים שמתעניינים בהשקעת כספם בשוק הנדל”ן דרך פלטפורמת ההשקעות של iintoo.


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.