קרן השקעות: לעלות למגרש של המשקיעים המנוסים

קרן השקעות: לעלות למגרש של המשקיעים המנוסים

August 6, 2015
586

קרן השקעות היא לרוב כלי השקעות המשמש משקיעים מנוסים בעלי הון משמעותי או משקיעים מוסדיים ואינו פתוח לקהל הרחב. השינוי שהתחולל בתרבות ההשקעות הביא לכך שנדרש מענה בדמות קרנות הפתוחות בפני משקיעים פרטיים קטנים או בינוניים, או חברות השקעה המאפשרות למשקיע הפרטי ליהנות מניהול איכותי ומקצועי המביא לתוצאות יפות ותשואות גבוהות.

כדי שנוכל להבין את התהליך המשמעותי שעבר עולם ההשקעות בהתייחס לתחום קרנות השקעה, נתחיל בסקירה קצרה של הנושא.

קרן פרטית (“Private Equity”) היא לרוב כלי לביצוע השקעות המגייס הון מגופים שונים כגון חברות ביטוח, בנקים, קרנות פנסיה ומשקיעים בעלי הון משמעותי. הקרן מנוהלת על ידי חברה שהוקמה לשם כך או על ידי אדם פרטי והיא בעלת תאריך תפוגה. קיימות קרנות השקעות שונות כגון קרנות רכישה, קרנות הון סיכון, קרנות מימון ביניים, קרנות של חברה במצוקה, קרנות צמיחה, קרנות גידור ועוד.

מכיוון שקרן שכזו דורשת הון משמעותי על מנת להשקיע באמצעותה, דרכם של משקיעים בינוניים וקטנים נחסמת וכך הם מוצאים עצמם מחוץ למשחק של המשקיעים הגדולים – המשחק בו מדברים על תשואות גבוהות, השקעות אטרקטיביות וחשיבה מחוץ לקופסא. אם בעבר לא היה צורך בפתיחת ערוצי השקעה מקצועיים בפני משקיעים פרטיים בינוניים וקטנים, היום קיימת דרישה חד משמעית לכך, שנובעת משינוי התנהגותי של המשקיעים והרצון להיות נוכחים במגוון נתיבי השקעה.

דירות להשקעה בארהב. הקפידו לבחון מגוון פרמטרים

קרן השקעות פרטית: עולם הנדל”ן ממציא את עצמו מחדש

בשנים האחרונות התרחש בעולם ההשקעות שינוי משמעותי בעקבות מספר גורמים ביניהם חוק ה- JOBS Act בארה”ב, עלייתם המטאורית של אתרי מימון המונים והדרישה להשקעות המתאימות גם לאנשים שאינם נמנים עם שכבות האוכלוסייה העשירות. במקביל גם עולם השקעות הנדל”ן השתנה והתפתח. אנשים, גם כאלה שאינם משקיעים מנוסים, הבינו שמולם ניצב שוק אטרקטיבי, שיכול לספק תשואות גבוהות להשקעות שמנוהלות נכון ואף ליצור ערך נוסף בדמות ביטחון פיננסי עתידי. כמו כן, בסביבת ריבית 0 תחום הנדל”ן הראה תשואות מרשימות יחד עם רמת סיכונים נמוכה, דבר שמשך אליו משקיעים פוטנציאלים.

השינויים בעולם ההשקעות וכניסת משקיעים קטנים ובינוניים הדורשים לעצמם נתח מכובד הולידו את חברות השקעה בנדל”ן הפונות לקהל הרחב. חברות אלה מאפשרות למשקיע הקטן או הבינוני ליהנות מכלל היתרונות של קרן השקעות פרטית, אך עם התאמות ספציפיות לקהל החדש – ליווי מקצועי לאורך כל חיי ההשקעה, שקיפות, סכום כניסה נמוך יחסית, ניהול מקצועי וגידור סיכונים. בנוסף, בזכות סכום הכניסה הנמוך, גם משקיעים קטנים יכולים להסתמך על אסטרטגיה של פיזור השקעות ובכך ליהנות מהשקעות מגוונות ומסיכון נמוך יותר.

כך קרה, שמתחום ותיק בעל תפיסה מיושנת יחסית, עולם הנדל”ן הפך לתחום נגיש המושך אליו משקיעים מכל שכבות האוכלוסייה – חוק ה- JOBS Act אפשר פעילות אינטרנטית ויצר דרכי השקעה נוחות יותר ושקופות יותר, סביבת ריבית 0% העלתה את קרנן של חברות ההשקעה כאשר למרות הנתונים הן הראו תשואות גבוהות, והפרמטרים המאפיינים את פעילות חברות ההשקעה כגון שקיפות, אמינות ומקצועיות הפכו אותן לאלטרנטיבה ראויה אל מול קרנות ההשקעה הפרטיות. מעוניינים לקבל מידע והזדמנויות השקעה בארצות הברית? השאירו פרטים והצטרפו לרשת חברתית להשקעות נדלן.

קראו עוד: השקעות נדלן בארה”ב


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.