על הטכנולוגיה שמאחורי iintoo, הרשת החברתית להשקעות בנדל”ן

על הטכנולוגיה שמאחורי iintoo, הרשת החברתית להשקעות בנדל”ן

May 4, 2016
71

מתי הייתה הפעם האחרונה שהתקשרתם לסוכן נסיעות בכדי שזה ייסע לכם בתכנון החופשה הבאה שלכם? כאשר TripAdvisor הוקמה בשנת 2000, היא הציגה רעיון מהפכני בעולם התיירות. האינטרנט, נוכחותו בכל מקום ובכל מכשיר המאפשרת לכל אחד לשתף ולהביע דעתו בזמן אמת, צמצמה את האפשרות שנלך שבויים אחר פרסומים או הבטחות ריקות מתוכן. הזמן עבר, וTripAdvisor –  ושירותי און-ליין דומים הפכו לפלטפורמות העיקריות דרכן אנשים מזמינים ומתכננים חופשה. מחקר השווקים הפך קל וידידותי יותר ויכולות הזמנה ותשלום דרך האינטרנט הפכו נוחים ונגישים, עד שכמעט ושכחנו איך להזמין חופשה דרך סוכן נסיעות.

שלא כמו הזמנת חופשה, השקעה בנדל”ן מורכבת יותר והסיכונים הכלכליים שבהשקעה גדולים יותר מחופשה מאכזבת. עם זאת, לטכנולוגיה יש פוטנציאל רב לקחת עסק מסורתי כמו נדל”ן אל העתיד.

בiintoo העתיד כבר כאן. iintoo היא רשת חברתית להשקעות בנדל”ן המאמינה שמוחות טובים משקיעים יחד. אנחנו מאפשרים למשקיעים פרטיים להשקיע בהשקעות נדל”ן איכותיות ומסייעים ליזמי נדל”ן לגייס כספים לפרויקטים שלהם דרך גיוס-המונים.

iintoo מורכבת מאנשים עם שנים של ניסיון בנדל”ן, משפט, מימון וגיוס כספים ואנו עומדים בגאווה מאחורי המוניטין שלנו. אנו גם מאמינים בטכנולוגיה וביכולת שלה, תמיד, לשפר ולהפוך את החוויה לטובה ואישית יותר ואנו עושים בה שימוש מתמיד בכדי לשרת את המשקיעים שלנו.

לאחרונה, iintoo השיקה את פלטפורמת ההשקעות שלה, המבוססת על חוד החנית של הטכנולוגיה. אנו מאמינים שבהשקה זו ביססנו את העתיד של ההשקעות החברתיות בנדל”ן.

הפלטפורמה של iintoo מעניקה למשקיעים שלנו חוויה אישית וחברתית ומוטמעת בה טכנולוגיה חדשנית המאפשרת למשקיע ללמוד ולהעמיק בעולם ההשקעות בנדל”ן.

הנה כמה מהתכונות הבולטות של הפלטפורמה שלנו:

 1. און-ליין בזמן אמיתי: המשקיעים שלנו יכולים לגשת לפלטפורמה בכל זמן ומכל מכשיר. המידע המוצג תמיד מעודכן בחדשות, השקעות ותכנים מתאימים והמשקיעים יכולים לגשת אל החשבון הפרטי שלהם בכדי לראות את ההשקעות שלהם ואת מצבן, תשלומים ודו”חות רבעוניים וכל מידע רלוונטי ומתאים. בדיוק באותה הדרך בה אתם יכולים לגשת אל חשבון הבנק שלכם בכדי לקבל תמונה עדכנית, גם כאן ניתן לגשת לחשבון הפרטי והמאובטח שלכם בכדי לקבל פרטים על מצב השקעתכם.
 2. השקעה דרך הפלטפורמה (במדינות בהן השקעה דרך האינטרנט מתאפשרת על ידי הרגולציה המקומית, לא בישראל): המשקיעים שלנו יכולים להשקיע דרך הפלטפורמה, בזמן אמיתי ובלחיצת כפתור. מרגע בו המשקיעים שלנו הקימו את פרופיל המשקיע שלהם הכולל מידע רלוונטי, הם יכולים לממשק אותו אל חשבון הבנק שלהם ולהנחות, בזמן בו הם רוצים להשקיע, על העברת כספים מחשבון הבנק שלהם אל ההשקעה הנבחרת. הפלטפורמה של iintoo מאובטחת ואמינה ומותאמת תמיד לרגולציה המקומית.
 3. פלטפורמה דיגיטלית: טריוויאלי כפי שזה נשמע, ובהינתן על ידי הרגולציה המקומית, כל פעולה נעשית וכל מסמך מתועד דרך הפלטפורמה בצורה דיגיטלית. מחתימה דיגיטלית, מילוי טפסים ועד סריקת חוזים. מעבר לכך שאנו עוזרים לסביבה, אנו מפשטים את החוויה עבור המשתמש. משקיעים יכולים לגשת לחשבון שלהם ולראות את כל המסמכים והטפסים הקשורים להשקעות שלהם במקום אחד ובפורמט דיגיטלי, הם יכולים להוריד אותם למחשב ואף ולהדפיס אותם (במידה ונחוץ) בכל זמן ומכל מקום.
 4. רשת חברתית – האמונה החזקה שלנו שמוחות טובים משקיעים יחד, מתורגמת הלכה למעשה דרך הפלטפורמה של iintoo. מוקדם יותר ציינו את כוחו של קהל להביא לתוצאות טובות יותר בלקיחת החלטות והסקת מסקנות. הפלטפורמה החברתית להשקעות בנדל”ן של iintoo מאפשרת למשתמשי הפלטפורמה להתחבר ולעקוב אחרי משתמשים אחרים, לשוחח ולשאול שאלות וללמוד אחד מהשני. משקיעים מתחילים יכולים לעקוב וללמוד ממשקיעים מנוסים יותר ולהעשיר את הידע שלהם בהשקעות בנדל”ן, ומשקיעים מנוסים וותיקים יכולים להפוך למנטורים לאחרים ולחלוק עימם את הידע ופילוסופית ההשקעה שלהם. עם זאת, לאלה הרוצים לשמור על פרטיותם, המערכת מאפשרת לשנות את הגדרת הפרטיות של כל משקיע, כך שכל פעולה נעשית באופן פרטי. אנו לעולם לא נחלוק מידע עם אחרים ללא אישור.
 5. מוחות טובים משקיעים יחד! – זהו לא רק המוטו שלנו – זוהי הדרך בה אנו פועלים ב- iintoo. לשיטתנו, עדיף תמיד להשקיע יחד עם חברים ומשפחה. דרך הפלטפורמה, תוכלו להזמין אחרים להצטרף ל- iintoo, לקבל תגמול על השקעה של מי שצרפתם ולהרוויח פעמיים – הראשון הוא מהאפשרות להשקיע ביחד והשני הוא להרוויח מהשקעה משותפת עם אלה החשובים לכם.
 6. ההנאה שבדרך – אנחנו מאוד רציניים כשמדובר בהשקעות ואנחנו לא מתפשרים על איכות, אמון ומוניטין ואנחנו עושים את העבודה שלנו באופן הכי טוב שיש. זהו התפקיד שלנו – אנחנו מביאים לכם השקעות -נדל”ן איכותיות. אין זה אומר שאתם לא יכולים ליהנות מהדרך. ככל שתרבו בפעילות דרך הפלטפורמה, בין אם דרך השקעות או פעילויות חברתיות תצברו יותר נקודות. הפלטפורמה בנויה בצורה ידידותית ומאפשרת לטפס במדרג ססטוס המשקיעים, לקבל בונוסים וליהנות בכל שלב מהפריבילגיות השמורות לכל סטטוס.

מעוניינים להכיר את הפלטפורמה שלנו מקרוב? הצטרפו עוד היום לiintoo ללא עלות וללא התחייבות.


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.