בלוג

ספרי נדל"ן מומלצים לכל משקיע

ספרי נדל"ן מומלצים לכל משקיע
13/03/2017
על חשיבות הידע, המוטיבציה וההשראה בעולם השקעות הנדל"ן ובעולם ההשקעות בכלל, אין צורך להוסיף מילה, אבל בהחלט יש מקום להשקיע את מאמצי הלימוד שלכם במקומות הנכונים. בדיוק מהסיבה הזאת, אספנו עבורכם ארבעה ספרי נדל"ן מצויינים, שיסייעו לכם לעלות על נתיב ההשקעות בנדל"ן וגם להצליח בו.

The Book on Rental Property Investing | Brandon Turnerאחד הספרים הטובים והממצים ביותר בנושא הספציפי של השקעה בנכסים להשכרה. הספר נכתב על ידי בראנדון טרנר, אחת מהדמויות היותר מוכרות ומוערכות בקהילת הנדל"ן האמריקאית, ממקימי קהילת Bigger Pockets הפופולארית. לאורך הספר, מציג טרנר את הניסיון האישי שלו ואת הדרך שעשה, מסכום התחלתי של אלפי דולרים בודדים לפורטפוליו נכסי נדל"ן בשווי מיליוני דולרים.

הספר מתאים למי שמעוניין למקד את פעילות ההשקעה שלו, או לפתח את הידע סביב תחום הנכסים המניבים להשקעה, ולאורכו נפרשים שורה של טיפים ותובנות, שיסייעו למשקיע המתחיל והמשופשף כאחד, להימנע מטעויות ומלכודות קלאסיות בתחום זה.

Real Estate Finance and Investments | William B. Brueggeman & Jeffrey D Fisherספר עב כרס בעל 832 עמודים, שיצא לאחרונה במהדורה ה-15 שלו. הספר כתוב ברמה האקדמית ומשמש מוסדות לימוד רבים כספר לימוד במקצועות הנדל"ן וההשקעות בכלל. הספר סורק בצורה יסודית ומעמיקה את כל קשת הסיכונים והתגמולים להם ניתן לצפות בעולם השקעות הנדל"ן הפרטי והמסחרי גם יחד.

הספר מפרט שורה ארוכה של טכניקות וקונספטים מעולם השקעות הנדל"ן ומשלב בעיות חשיבה שתוקפות סיטואציות השקעה אפשריות ממספר כיוונים ומנקודות מבט של אנשי מקצוע שונים בעולם הנדל"ן. ספר זה מתאים לכל אחד שרוצה לצלול אל תוך תאוריות ונוסחאות ההשקעה בנדל"ן ברמה האקדמית, ובכלל זה משקיעים פרטיים, המבקשים להבין טוב יותר את עולם הנדל"ן לטובת החלטות ההשקעה שלהם.

The ABC's of Real Estate Investing | Ken McElroyספר נדל"ן מבית Rich Dad, שנחשב לאוטוריטה בתחום ספרות הנדל"ן. הספר, שנכתב על ידי קן מק'לרוי, בעל 26 שנות ניסיון בניהול נכסי נדל"ן ואשר ערך מסע רכישות בהיקף 400 מיליון דולר בשנתיים האחרונות בלבד, מציג שורה של אסטרטגיות השקעה מתקדמות, אשר דורשות היקפי מימון גדולים יחסית לבנצ'מרק הטיפוסי של המשקיע המתחיל. יחד עם זאת, אלו הן בדיוק האסטרטגיות שצריך כל משקיע להכיר כדי להבין ולהפנים את ה-Roadmap של שגשוג וצמיחה בעולם הנדל"ן.

סדרת ספרי נדל"ן של Rich Dad, תחילתה בספרו של רוברט קיוזקי (אבא עשיר, אבא עני) הפכה לפלטפורמת ידע להמונים, וישנם משקיעים שעלולים דווקא להירתע מכך. The ABC's of Real Estate Investing הוא ספר, שבדומה לספרים אחרים בסדרה, משמש גם כמקור לידע מקצועי וגם כמעיין בלתי נדלה של מוטיבציה והרחבת האופק והחזון, שחייבים לבלוט תמיד בראש מעייניו של כל משקיע נדל"ן.

The Millionaire Real Estate Investor | Gary Keller & Dave Jenksספר מצויין למי שרוצה לצלול אל תוך עולם השקעות הנדל"ן, אך עדיין נתקל במחסומים רבים ואמונות מגבילות לגבי יכולתו לעשות זאת. בספר זה תוכלו ללמוד כיצד לפתח את הלך הרוח (Mindset) של משקיע מיליונר, כיצד לחפש ולאתר הזדמנויות השקעה מצויינות בנדל"ן, כיצד לשתף פעולה ולהקיף את עצמכם עם האנשים הטובים ביותר לפעילות ההשקעה שלכם, וכן ללמוד ולהכיר אסטרטגיות ושיטות השקעה מגוונות.בספר מובאים סיפוריהם של משקיעי נדל"ן מצליחים, בעלי פורטפוליו נכסים של מאות מיליוני דולרים, ספר שיעניק לכם לא רק ידע, אלא גם לא מעט השראה.

קטגוריות: נדל"ן, השקעות

יש לך $30,000?

אל תפספס את השקעת הנדל״ן הבאה

להצטרפות ללא תשלום השאר פרטים:

הירשם/י עכשיו למאגר המשקיעים ללא תשלום וללא התחייבות