נכסים מניבים להשקעה בחול: כך תבחרו נכס נכון

נכסים מניבים להשקעה בחול: כך תבחרו נכס נכון

September 8, 2015
301

ישראל היא מדינה קטנה, קטנטנה, ולכן האופציות העסקיות בה מוגבלות. אך הגבולות הגיאוגרפיים הופכים לגבולות דמיוניים כאשר מדובר בעסקים – מחוץ לישראל קיים עולם עסקי שוקק חיים שרק מחכה שיזמים, משקיעים ואנשים עם ראש יצירתי יגיעו אליו וייהנו ממה שיש לו להציע. אז בואו נדבר עסקים – נדל”ן מניב בחו”ל, כלומר, נכסים מניבים להשקעה.

רגע לפני שאתם עולים על מטוס ורוכשים לכם איזה בית מבודד בהרי הרוקי, חשוב להבין מהם נכסים מניבים. על פי ההגדרה המופיעה באתר גלובס, נדל”ן מניב הוא “כל נכס שניתן להשכיר אותו וליהנות מהחזר הכנסה קבוע בצורת דמי שכירות. נכס מניב יכול להיות דירת מגורים, משרד, מבנה מסחרי, חנות, קניון, חניון, בית מלון, אולם או תחנת דלק.”

זאת אומרת שנכסים מניבים מאפשרים לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית, חלום שמשותף לרוב אזרחי ישראל – להכניס כסף, בצורה קבועה, במינימום עשייה. אז תשאלו – למה צריך לרוץ לחו”ל בשביל נדל”ן מניב? למה לא להשקיע בארץ?

נכסים מניבים להשקעה – מה התשואה שלכם?

לפני 5-6 שנים התשואה על נכסים החודשית הישירה מהשכרת דירה בפריפריה הייתה 8%-10%, אך כיום ערי הפריפריה שמראות תשואות גבוהות הן טבריה, לוד ואשקלון שנעות סביב תשואות של 5.5%-5.9% (לפי מדד TheMarker-yad2).

לעומת המספרים שישראל מציגה, נכסים מניבים בארה”ב מאפשרים למשקיעים ליהנות מתשואות דו-ספרתיות ומאפשרים למשקיעים ליהנות מהכנסה חודשית נאה. עם זאת, ולמרות תהליכי הגלובליזציה המתקדמים, המשקיע הישראלי לא רץ להשקיע את כספו בנכסים מעבר לים כתוצאה מחששות אמוציונאליים ורציונאליים.

אחד מהחששות הרציונאליים הוא חוסר ההיכרות עם שוק הנדל”ן בחו”ל ותרבות העסקים. בישראל כולם מכירים את כולם – אנחנו מכירים את השפה ואת המנהגים ויודעים (לרוב) כיצד למצוא את המידע המקצועי שאנו צריכים או לחילופין לאתר את בעל המקצוע הטוב ביותר שיהיה לצידנו בתהליך. אבל מה קורה כאשר משקיעים בחו”ל? כיצד מאתרים נכס? מהן דרישות החוק? כיצד מוודאים שהחברה שמספקת מענה יום יומי לדיירים אכן עושה עבודה טובה?

שוק הנדל”ן בחו”ל רק מחכה לכם

שוק הנדל”ן בחו”ל ובארה”ב בפרט צמא למשקיעים. עם זאת, ברוב האפיקים המסורתיים להשקעה בנדל”ן מניב קיימים חסמי כניסה גבוהים עבור המשקיע הפרטי וחשוב גם לזכור כי יש גופים המזהים את “הבהלה לזהב” שמאפיינת את התחום ומנסים לנצל זאת.

על מנת לאפשר למשקיעים קטנים ובינוניים להשקיע בנדל”ן מניב בצורה בטוחה, הוקמו חברות כגון iintoo. חברות אלה מאפשרות למשקיעים להשקיע בסכומים קטנים יחסית וליהנות מיחס של משקיע גדול – הן מחזיקות צוות מומחים המבצע לכל פרויקט בדיקות נאותות מחמירות ומוודא כי קיים צפי לתשואה גבוהה מנכסים מניבים.

צוות המומחים בוחר בפינצטה את הפרויקטים המתאימים לקהל המשקיעים שלו, כך שאתם נחשפים רק לאפשרויות השקעה איכותיות. בנוסף, חברות אלה מלוות את קבוצות המשקיעים לאורך כל חיי ההשקעה במטרה לוודא כי הפרויקט הנבחר עומד בקריטריונים שהוצבו בפניו. בצורה זו אתם יכולים ליהנות מהשקעה הכוללת ליווי מקצועי אמיתי, ומאפשרת לכם לפרוץ את הגבולות הדמיוניים של עולם ההשקעות הישראלי ולהתחבר לעשייה הגלובלית שלא נחה לרגע.

רוצה להיכנס לעולם ההשקעות בנדל”ן ללא תשלום וללא התחייבות? מלאו את הטופס בעמוד.

קטגוריות: נדל”ןהשקעותנדל”ן בארה”ב


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.