כיצד יכולה השקעה בנדל”ן ליצור הכנסה פסיבית?

כיצד יכולה השקעה בנדל”ן ליצור הכנסה פסיבית?

September 26, 2017
1,494

אחד מכל שלושה בריטים זנחו את תכניות החיסכון הפנסיוני לטובת השקעות נדל”ן, כך עולה מסקר של 1,500 נשאלים, שנערך על ידי חברת המחקר Consumer Intelligence עבור עיתון ה- Observer. סטטיסטיקה זו יכולה להשתנות לכאן או לכאן בהתאם למצב שוק הנדל”ן, אך בסך הכל נראה כי, השקעות נדל”ן הופכות לפתרון שכיח יותר ויותר לספק מסגרת של הכנסה פסיבית רבעונית.

מהי הכנסה פסיבית?

הכנסה פסיבית כשמה כן היא, היא הכנסה הקורית במינימום מאמץ ומתקבלת על בסיס קבוע.

אתגר שימור הכסף מול מקסום הכסף

בזמנים של ריבית נמוכה עד אפסית בהם עצם שימור הכסף מאתגר לפחות כמו מקסום הכסף, כולנו מתלבטים באיזו דרך  להשקיע את כספינו בכדי שלא יישחק בעו”ש. במקביל, האלטרנטיבות המסורתיות שכולנו מכירים איבדו מהאטרקטיביות שלהם בשל שווקים הפכפכים. כתוצאה מכך, למשקיעים הפרטיים קיים קושי ממשי באיתור או קבלת גישה לאלטרנטיבות ראויות לגיוון תיק ההשקעות שלהם, אשר מחד נחשבות לסולידיות יחסית ומאידך יכולות ליצור הכנסה פסיבית שוטפת ומשמעותית. מעבר לכך שקיימות מעט מאוד השקעות העונות על הפרופיל של ראויות, סולידיות יחסית ומניבות גם יחד, הגישה להשקעות מסוג זה לעיתים טומנת בחובה עקומת למידה ארוכה ולעיתים אף כואבת.

לכל משקיע אופי משלו – סולידי, אוהב סיכונים, יזם בנפשו וכדומה. בין אם אתם אוהבים לצבור חוויות ובין אם אתם אוהבים לצבור נכסים, כולנו בסופו של דבר שואפים להשיג בטחון ושקט נפשי, ואין כמו זרם של הכנסה פסיבית, אם אפשר ממקורות שונים, כדי להעניק לנו את היד המנצחת. כיום, יותר ויותר משקיעים (לא משנה מהו סוג אופיים) מבינים שהשקעה בנדל”ן היא אפשרות ריאלית וראויה להכנסה פסיבית, גם אם היא מעט שונה ומעט אחרת, השקעה דרך iintoo יכולה לספק למשקיע בדיוק את אותה הכנסה פסיבית רבעונית.

הכסף עובד בשבילך – מציאות ולא קלישאה

השקעה בנדל”ן הינה מקור הכנסה רלוונטי עבור כל אחד ואחת, בכל גיל. אז איך נעשה את זה נכון וללא מאמץ רב? כידוע, כל השקעה מבוססת על שימוש בהון עצמי ליצירת רווח פיננסי, שיהווה מקור הכנסה חודשית עבורכם. השקעה נכונה תדאג באמת לוודא שהכספים האלה אינם מתדלדלים, אלא מתחדשים באופן רציף ומספקים לכם משאבים פיננסיים נוספים למימון המחייה, הצרכים ואפילו המותרות שתמיד חלמתם ליהנות מהם. בהקשר של נדל”ן בפרט, במיוחד לנוכח התייקרות הסקטור, משקיעים רבים סבורים שנדרש הון עצמי לא מבוטל שאולי אינו ברשותם כדי להתחיל להשקיע ולכן נמנעים מאפיק השקעה זה.

פיזור הינו כלל בסיסי בעולם ההשקעות. לכן, גם אם תסכימו עם אחד מכל שלושה בריטים, מאחר וחיסכון פנסיוני הינו תהליך המחייב תכנון ארוך והינו תלוי בתנודות השוק, מומלץ לגוון את תיק ההשקעות ובכך לפזר את הסיכון, כך שמרכיב ההשקעות הריאליות (הכולל השקעות נדל”ן) יהווה כ- 20% מתיק ההשקעות שלכם.

ישנם שני מודלים מרכזיים של השקעה בנדל”ן, שיוכלו לספק לנו את ההכנסה העודפת הדרושה לנו לשם כך:

שדה זה הוא שדה חובה
שדה זה הוא שדה חובה
יש להזין טלפון תקין
יש להזין דוא"ל תקין
יש להזין סיסמה עם 6 תווים לפחות
יש לסמן את התיבה על מנת להמשיך

תודה על הרשמתך לקהילה של iintoo.

בדקות הקרובות ישלח אליך מייל לאימות כתובת המייל ותינתן לך גישה לחווית ההשקעה הדיגיטלית שלך.
משתמש ב- GMAIL?
מומלץ לבדוק בלשונית קידומי מכירות ולהבא, כדאי להפוך אותנו לאיש קשר כדי שלא יתפספס המייל החשוב הבא.

מחכים לראותך!
צוות iintoo

כתובת המייל איתה ביקשת להירשם קיימת במערכת

מנהל קשרי המשקיעים שלך ייצור עימך קשר בהקדם

הכנסה פסיבית של קצבה רבעונית, יציבה ולאורך זמן

השקעת נדל”ן ממוצעת שנעשתה בצורה נכונה ומנוהלת בצורה אחראית, יכולה לייצר הכנסה פסיבית קבועה בגובה 2,500-5,000 ₪ בדמי שכירות המועברים ישירות אל חשבון הבנק מדי רבעון, במנותק ממשברים ותנודות בשוק ההון, ובמידה רבה גם במנותק ממצב המאקרו במשק. טווח סכומים זה יכול להיות אף גבוה יותר, בהתאם לסוג הנכס ומאפייניו.

הכנסה פסיבית. תדאגו לכם להמשך

מימוש הוני באמצעות מכירת הנכס

לחילופין, ניתן לבסס את החלטת ההשקעה על אסטרטגיית מימוש הוני (חד פעמי). אסטרטגיה זו מבוססת על רכישת נכס במחיר אטרקטיבי, ומכירתו ברווח לקראת או לאחר גיל הפרישה. לאחר מימוש הוני של הנכס, ניתן להשתמש בכסף לביצוע רכישה גדולה, להפקדתו בפקדון נזיל ממנו ניתן למשוך קצבה חודשית, או לשניהם גם יחד.

הבחירה בין מודל השקעת נדל”ן המשלמת דמי שכירות כקצבה רבעונית ובין מודל המימוש ההוני, היא בחירה שניתן לבצע בכל רגע נתון בהתאם לצורך, למצב הכלכלי ולתנאי השוק. יחד עם זאת, השקעת נדל”ן לצורך הכנסה פסיבית חייבת לקחת בחשבון שיקולים של בטחון, יציבות ומינימום סיכון. התשואה מההשקעה נועדה לשרת אתכם כמקור הכנסה נוסף, וככזאת עליה להיות מובטחת עד כמה שניתן, גם אם רמת בטחון זו באה על חשבון תשואה פוטנציאלית גבוהה יותר.

ככלל, בביצוע השקעת נדל”ן, ישנן מספר המלצות מרכזיות שכדאי מאוד לקחת בחשבון:

 • בביצוע השקעת נדל”ן רווחית, הסוד הוא לוודא שהמספרים מציגים רווחיות גם אחרי כל הוצאות האחזקה, תקופות ביניים ללא שוכר, החזרי משכנתא וכדומה
 • כמשקיעים מתחילים מומלץ להתחיל בקטן ולהתרחב בהמשך הדרך
 • בדקו היטב את הנכס ואת האזור ההשקעה ונסו להימנע מטעויות שיעלו לכם ביוקר
 • בחרו נכס במיקום הנהנה מרמת ביקוש סבירה וקבועה של שוכרים
 • בחרו שוכרים יציבים, אמינים ולטווח ארוך עד כמה שניתן

שדה זה הוא שדה חובה
שדה זה הוא שדה חובה
יש להזין טלפון תקין
יש להזין דוא"ל תקין
יש להזין סיסמה עם 6 תווים לפחות
יש לסמן את התיבה על מנת להמשיך

תודה על הרשמתך לקהילה של iintoo.

בדקות הקרובות ישלח אליך מייל לאימות כתובת המייל ותינתן לך גישה לחווית ההשקעה הדיגיטלית שלך.
משתמש ב- GMAIL?
מומלץ לבדוק בלשונית קידומי מכירות ולהבא, כדאי להפוך אותנו לאיש קשר כדי שלא יתפספס המייל החשוב הבא.

מחכים לראותך!
צוות iintoo

כתובת המייל איתה ביקשת להירשם קיימת במערכת

מנהל קשרי המשקיעים שלך ייצור עימך קשר בהקדם

להשקיע בנדל”ן כדי ליצור הכנסה נוספת מבלי “להשקיע” תשומות נפש מיותרות

אם כל מה שנכתב כאן נשמע לכם כמו המון התעסקות ו”כאב ראש” או שאתם פשוט מעדיפים להסתמך על ניסיונם של מומחים, כדאי לכם לשקול את מודל ההשקעה של iintoo המוריד את החסמים הגבוהים להשקעות נדל”ן איכותיות ומניבות ושומר על האינטרסים שלכם, המשקיעים, לאורך כל חיי ההשקעה. למודל מספר מאפיינים המייחדים אותו משני המודלים המסורתיים:

 • השקעה בסכומי כסף קטנים, המאפשרים את ביצוע ההשקעה באמצעות הון עצמי וללא נטילת משכנתא וכניסה להתחייבויות אשראי.
 • פיזור כספי ההשקעה במגוון סוגי נכסים ובמגוון אזורים גיאוגרפיים בחו”ל בעלי הזדמנות עסקית ברורה, לצורך גידור הסיכון ומקסום הרווחים.
 • ניהול תהליך ההשקעה על ידי גורם מקצועי המאתר השקעות פוטנציאליות, מבצע בדיקות נאותות מקיפות לבחינת היתכנות וכדאיות ומנהל את ההיבטים המסחריים והמשפטיים כולם עד לסיום ההשקעה.

בשורה התחתונה, השקעה בודדת בנדל”ן יכולה לספק לך עוד היום הכנסה פסיבית איתה תוכל לדאוג לעתיד הקרוב והרחוק, הטריק הוא לוודא שהמספרים מתחברים ושההשקעה נבחנת יותר במונחים של בטחון כספי אישי ולא של בוננזה כלכלית.

מעוניינים לשמוע על ההשקעות עם הרשת החברתית של iintoo?

הירשמו היום לרשת החברתית של iintoo, חינם וללא התחייבות ותיהנו מגישה להשקעות איכותיות- להרשמה >>

קראו עוד: נדל”ן בארה”ב – בואו לגלות את אמריקה

קראו עוד: השקעות נדל”ן בחו”ל


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.