בלוג

השקעות נדל"ן – כך תמצאו הזדמנויות להשקעה בנדל"ן

השקעות נדל"ן – הבחירה הנכונה
22/07/2015
תחום הנדל”ן הפך להיות התחום החם בעולם ההשקעות, ולא בכדי. בעקבות הריבית הנמוכה במשק ואי היציבות של השווקים בעולם, השקעות נדל”ן הפכו להיות נתיב השקעה יחסית סולידי ומושך. נכון, גם נתיב השקעה בנדל ן לא נהנה מיציבות מוחלטת, אך הוא מאפשר למשקיע ליהנות מתשואה נאה, במיוחד אם ההשקעה נעשית תוך הסתמכות על ידע מקצועי ואיכותי.

לכל אחד יש חבר שידע לקנות נכס בזמן וליהנות מתשואה גבוהה, וגם היום כולם מחפשים את האזור הנדל”ני הבא על מנת לעשות את “המכה”. עם זאת, הקשחת תנאי המשכנתא, העלאת מס הרכישה ועצם העובדה שלא כולם הם כרישי נדל”ן שמה את המשקיעים בעמדה לא נוחה. לזה מתווספת העובדה שלא לכולם יש את הסכומים הנדרשים כדי להתחיל ולהשקיע בתחום, רבים מאתנו מסוגלים להשקיע בסביבות ה- 25,000 דולר שאינם מהווים סכום מספק על מנת לפתוח צוהר לעולם המעניין והרווחי של השקעות נדלן.

בעקבות הדרישה הגבוה והרצון הגובר להיכנס לתחום הוקמו חברות המאפשרות גם למשקיעים קטנים להפוך לכוח פיננסי משמעותי. אבל רגע לפני שאתם רצים לבנק חשוב לענות על שלוש שאלות עיקריות – למה? איך? כמה?

למה? הכנסה פאסיבית המאפשרת לבצע עליית מדרגה כלכלית


בין אם אתם רוכשים נכס שישמש כנכס שיניב תשואה חודשית קבועה ובין אם אתם רוכשים נכס שברצונכם למכור בסוף הפרויקט, אתם עשויים ליהנות מהכנסה פאסיבית שמאפשרת לכם לבצע עליית מדרגה כלכלית. בשנים האחרונות שוק הנדל”ן בישראל נמצא בעליה מתמדת ורבים מנצלים את המומנטום על מנת למנף את כספם וליהנות מרווח פיננסי משמעותי. במקביל, האטרקטיביות של שוק ההון הולכת ונחלשת עקב הריבית הנמוכה, מה שהופך כמעט כל השקעה בנדל ן לכדאית הרבה יותר.

איך? באמצעות חברה מקצועית עם נסיון בתחום


כל מומחה בתחום הנדל”ן יגיד לכם שלעולם הנדל”ן צריך להיכנס עם מקסימום ידע. אז עכשיו הגיע הזמן שתשבו, תקראו, תלמדו, תתנסו על יבש ואז תקפצו למים. אבל גם אם יש לכם זמן ללמוד באופן תיאורטי את עולמות התוכן המורכבים הללו, אין כמו הניסיון בשטח כדי להבין את רזי השוק. לשם כך הוקמו חברות שונות המאפשרות למשקיעים מתחילים וקטנים להתאגד יחד תוך שהם מקבלים את כל השירותים המקצועיים מהם נהנים כרישי הנדל”ן הגדולים ביותר – בדיקת נאותות והיתכנות של תוכנית עסקית, ליווי משפטי, ליווי מקצועי לאורך הפרויקט, בקרה על התנהלות היזם או הקבלן ועוד. שירות מקצועי זה מעלה את הביטחון בהשקעה ומאפשר לכם, כמשקיעים, אורך רוח ויותר שקט נפשי.

כמה? סכום מינימאלי להשקעה החל מ- 25,000 דולר


כמה שיותר יותר טוב, לא? הרי ככה יתייחסו אליכם ברצינות ותוכלו להרוויח יותר, נכון? זהו, שלא בהכרח. רגע לפני שאתם שמים את כל הביצים בסל אחד כדאי לחשוב כיצד אתם שומרים על עצמכם ולא רק כיצד אתם מרוויחים. כיום יש לכם את האפשרות להתאגד בקבוצת השקעה המנוהלת לרוב על ידי גוף מקצועי, ומחבריה נדרש לשים סכום מינימאלי בהשקעה בנדל"ן של 25,000 דולר. אמנם לא מדובר בהרבה כסף במושגים נדל”ניים, אך כקבוצה מדובר בכוח פיננסי שיש להתחשב בו, ואפילו מחזרים אחריו. כך אתם יכולים להתחיל את צעדיכם כמשקיעי נדל”ן בצורה חכמה ואחראית. אחרי כמה ניסיונות כאלה, אתם תפתחו חושים חריפים ומקצועיים שיסתמכו על ידע אמיתי וניסיון.

רוצה להיכנס לעולם ההשקעות בנדל"ן ללא תשלום וללא התחייבות? הירשם עכשיו

יש לך $30,000?

אל תפספס את השקעת הנדל״ן הבאה

להצטרפות ללא תשלום השאר פרטים:

הירשם/י עכשיו למאגר המשקיעים ללא תשלום וללא התחייבות