השקעות בארה”ב מעניינות אתכם?

השקעות בארה”ב מעניינות אתכם?

January 14, 2016
46

5 הערים שלא כדאי לכם לפספס לפי הסקר השנתי של PWC

בכל שנה מפרסמת PWC העולמית מחקר טרנדים בתחום הנדל”ן. סקירת הטרנדים העתידיים של שנת 2016 ממשיכה תחזית שעלתה בסקירה של 2015, שם דובר על עלייתן של ערי 18-שעות (18-hour city). בעקבות הסקר מתבססת הטענה שעולם השקעות הנדל”ן יראה ביטחון הולך וגובר בפוטנציאל שקיים בערים אלו, וימצא בהן שוק אלטרנטיבי ל- gateway cities 24-hour.

מהן ערי 18-שעות?

בראיון משנת 2014 שנתן מיטשל רוצ’ל (Mitchell Roschelle), מהמנהלים הבכירים של PWC בארה”ב, הוא הסביר כי ערי 18-שעות הן ערים שניוניות המהוות שוק חדש למשקיעי הנדל”ן. לערים אלה מספר מאפיינים משותפים – הן נתפסות אטרקטיביות בעיני ילדי שנות ה- 80-90 של המאה ה- 20 והדור שקדם להם (מה שנקרא בעגה המקצועית ה- baby boomers), יוקר המחיה בהן נמוך לעומת ה- gateway cities 24-hour והן מציעות סביבה אטרקטיבית לאנשי עסקים.

ניתן להרחיב עוד על ערים אלה שכמובן אינן צומחות בוואקום, ושהזינוק שלהם לצמרת ההשקעות בנדל”ן נובעת ממגוון גורמים כגון שינוי בשוק העבודה, שינויים דמוגרפיים, צמיחה טכנולוגית ועוד. עם זאת, במאמר זה בחרנו להתמקד ב- 5 הערים הראשונות מתוך רשימת 20 הערים המופיעות ב- PWC emerging trends in real estate United State and Canada 2016.

השקעות נדל”ן בארה“ב – 5 הערים שלא כדאי לפספס

Dallas/Fort Worth

הסיבה העיקרית להתפתחות אזור זה ולעובדה שהוא נמצא בראש הרשימה של סקר PWC היא צמיחה מרשימה בתחום התעסוקה, המהווה מנוע עיקרי לשגשוג של הכלכלה המקומית. הצמיחה בשוק העבודה נשענת על סביבה ידידותית לעסקים יחד עם עלויות אטרקטיביות הן מבחינת העולם העסקי והן מבחינת יוקר מחיה, דבר הגורם לכך ש- Dallas/Fort Worth תהווה יעד לתהליכי רילוקיישן של תאגידים עסקיים.

הסקר מעיד על גישה חיובית כלפי השקעות במגוון סוגי נכסים נדל”ניים באזור זה, כאשר נכסי ה- single family הם הנכסים המובילים. כמו כן, קיימת פעילות גבוהה בשוק הנדל”ן ב- Dallas/Fort Worth הנהנה מתעניינות של משקיעים, הון פנוי וקהילה חזקה התורמת לפיתוח המקומי.

Austin

מהערים החדשות ברשימת ערי 18-השעות העיר הבירה של מדינת טקסס היא מהערים המועדפות על משתתפי הסקר. העיר מתאפיינת בכלכלה חזקה ובשוק נדל”ן יציב. היא מציעה מנעד רחב של סוגי עבודות מתחום השירות ועד תחומי הטכנולוגיה, התקשורת והפרסום, והיא נחשבת למקום אטרקטיבי למגורים בכל גיל.

התחזית לגבי Austin בהתייחס למגוון סוגי הנכסים היא מעל הממוצע, כאשר סוגי הנדל”ן המובילים הם single family ונדל”ן מסחרי כאשר הצפייה היא שהצמיחה בכמות האוכלוסייה תשפיע על הצורך במרכזים מסחריים חדשים.

Charlotte

העיר הגדולה ביותר בצפון קרוליינה ממשיכה לכלול רבים מהמאפיינים של עיר 18-שעות: שוק עבודה איכותי וגידול האוכלוסייה בד בבד עם התפתחותם של מרכזיים עירוניים. מאפיינים אלה הופכים אותה למקום אטרקטיבי למגורים.

בהסתמך על הסקר של PWC ניתן לראות שהתחום החזק ביותר בשוק הנדל”ן המקומי ב- Charlotte הוא הנדל”ן הפרטי, סממן בולט בערים רבות שהשתתפו בסקר ושמאופיינות בצמיחה מהירה. כמו כן, בתחום הנדל”ן המסחרי מובילים נכסי נדל”ן תעשייתי ומלונות הבאים לתת מענה לשוק העסקי הצומח.

Seattle

שוק הנדל”ן של Seattle פופולארי ביותר בקרב משקיעים מקומיים ומשקיעים בינלאומיים השואפים לבצע השקעות בארה”ב. מדובר בעיר המתאפיינת בצמיחה ממושכת ויציבה, המציגה מנעד מגוון ויציב של תעשיות.

התחזית לשנת 2016 בסקירה של PWC עבור הנדל”ן המסחרי היא חיובית. יוצא דופן הוא תחום המלונאות, שם התחזית נמוכה במקצת (אך עדיין חיובית). שוק ה- single family הוא האטרקטיבי ביותר בהתבסס על המשך גידול האוכלוסייה.

Atlanta

העיר החמישית ברשימה היא בירת מדינת ג’ורגיה. שוק הנדל”ן ב- Atlanta נהנה מצמיחה כלכלית חזקה. העלות האטרקטיבית בתחום העסקים הופכת אותה למקום מושך תאגידים בתהליכי רילוקיישן שונים התורמים לצמיחת השוק המקומי.

הסקר מראה כי ב- Atlanta אין העדפה לסוג מסוים של נדל”ן, כאשר התחזית חיובית ונשענת על כלכלה מקומית חזקה, התעניינות מצד משקיעים והון פנוי.

אנחנו ב- iintoo רותמים את נסיוננו ואת הקשרים שלנו על מנת לאתר ולבחון עבורך השקעות נדל”ן איכותיות בסיכון מגודר.

מעונין להיות מעודכן בהשקעה הקרובה בנדל”ן בארה”ב? הירשם היום


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.