הרשת החברתית להשקעות נדל”ן שמטלטלת את עולם המשקיעים

הרשת החברתית להשקעות נדל”ן שמטלטלת את עולם המשקיעים

April 9, 2019
26,340
עד לפני כמה שנים הורגלנו להאמין כי המשקיעים בשוק ההון ובעולם הנדל”ן הם קבוצה סגורה הנהנית ממידע אקסקלוסיבי השמור לה בלבד. אותם משקיעים נהנו מיתרון מהותי בשוק בזכות הקשרים שלהם, הכיסים העמוקים שלהם וקרבתם למקורות המידע

האינטרנט יצר כלכלה שיתופית חדשה, המעצימה את הפרט ומובילה, בין היתר, לשינוי מהותי בעולם ההשקעות בכלל, ובנדל”ן בפרט. בשנים האחרונות ניתן להבחין באתרי מימון המונים המנגישים הזדמנויות לקהל הרחב לצד בלוגים של משקיעים ואנליסטים המנגישים לציבור הרחב מידע רלוונטי ובכך משנים בהדרגה את התנהגות המשקיעים והתמהיל שלהם. במקביל, המשקיעים עומדים מול מציאות של ריביות אפס, ריביות שליליות, שוק הון הפכפך המרוקן את הפוטנציאל מתיקי ההשקעה של הציבור מגוןן ערוצי השקעה שאיבדו מהאטרקטיביות שלהם. כתוצאה מכך, שוק הנדל”ן שתמיד נחשב לשוק בעל פוטנציאל השקעה איכותי החל למשוך אליו מגוון סוגי משקיעים, ביניהם משקיעים מתחילים ללא ניסיון קודם.

iintoo- שם הרשת החברתית שנגזר מהצירוף invest together מספר הכל 

iintoo , מייסודם של דב קוטלר (מנכ”ל ישראכרט לשעבר) וערן רוט, הבינה את חסמי הכניסה הרבים הניצבים מול המשקיע הפרטי, לקחה את נושא הנגשת הזדמנויות השקעה ושיתוף מידע צעד קדימה והשיקה רשת חברתית למשקיעים בתחום הנדל”ן. הרשת מהווה נקודת מפגש איכותית ובינלאומית בין הזדמנויות השקעה שנבחנו בקפידה לבין משקיעים פרטיים, בשילוב שקיפות מרבית, שיתוף מידע וליווי מקצועי שוטף.

שדה זה הוא שדה חובה
שדה זה הוא שדה חובה
יש להזין טלפון תקין
יש להזין דוא"ל תקין
יש להזין סיסמה עם 6 תווים לפחות
יש לסמן את התיבה על מנת להמשיך

תודה על הרשמתך לקהילה של iintoo.

בדקות הקרובות ישלח אליך מייל לאימות כתובת המייל ותינתן לך גישה לחווית ההשקעה הדיגיטלית שלך.
משתמש ב- GMAIL?
מומלץ לבדוק בלשונית קידומי מכירות ולהבא, כדאי להפוך אותנו לאיש קשר כדי שלא יתפספס המייל החשוב הבא.

מחכים לראותך!
צוות iintoo

כתובת המייל איתה ביקשת להירשם קיימת במערכת

מנהל קשרי המשקיעים שלך ייצור עימך קשר בהקדם

להשקיע בנדל”ן איכותי החל מ- 30,000 דולר

הרישום לרשת החברתית הינו ללא תשלום וללא התחייבות ומאפשר חשיפה למגוון השקעות נדל”ן שהיו עד כה נחלתם של משקיעים מוסדיים או “כבדים”. המשקיע יכול לעיין במידע מקיף אודות כל השקעה, כאשר הרשת החברתית מאפשרת לו גם לראות מי צפה בהשקעה או מי כבר הספיק להשקיע בה. אחד היתרונות הגדולים ברשת החברתית של iintoo הוא היכולת של כל משקיע להתייעץ עם משקיעים אחרים ברשת, כמו גם להתחבר ולעקוב אחר משקיעים אחרים על מנת למקסם את ההשקעה שלו. בכך אפשר לנצל את חכמת ההמונים ולזהות בעוד מועד טרנדים וכיוונים שמתגבשים בקרב ציבור המשקיעים. כאשר משקיע בוחר להצטרף להשקעה מסוימת, הוא יכול לצפות בכל מסמכי ההשקעה, כמו גם בדיווחים שוטפים אודות התקדמות ההשקעה ב”אזור האישי” שלו, מתחילת הפרויקט ועד סיומו.

המידע שייך לכולם, לכן כל אחד יכול להשקיע בנדל”ן

הרצון לפשט ולהנגיש את עולם השקעות הנדל”ן הוליד את רעיון הרשת החברתית למשקיעים. מתחילת הדרך מטרת המייסדים היתה להנגיש ככל הניתן את השקעות הנדל״ן, לפשט, ליצור מודל שקוף המטיב עם המשקיע ומאפשר לו לקחת חלק בעסקאות נדל”ן בהיקף משמעותי, תוך קבלת הליווי המקצועי הנדרש עד לסיום ההשקעה. iintoo משקיעה משאבים מהותיים ברשת החברתית המחברת אונליין בין מגוון סוגי משקיעים ומהווה עוד שלב בהתנהלות ששמה את המשקיע במרכז ומאפשרת לו ליהנות מחווית השקעה מותאמת אישית.

כוח הקבוצה מאפשר להגיע לעסקאות אטרקטיביות ביותר למשקיע הבודד לעומת החלופות הקיימות בשוק…

לצד הנגישות, ב- iintoo ניתנת חשיבות עליונה לאיכות הפרויקטים שנבחרים על ידה לצד ניהול הסיכון ככל הניתן. כחלק ממדיניות ההשקעה של החברה, בוחנת iintoo אלטרנטיבות השקעה המהוות חלופה ראוייה ויחסית סולידת לגיוון תיק ההשקעות.

“אנחנו רוצים לתת אופציה של השקעה שהיא סולידית ועדיין מעניינת לעומת חלופות ההשקעה למשקיע הפרטי. מסביר ערן רוט, מייסד ומנכ”ל iintoo, אשר כיהן בעבר כמנכ”ל ושותף בקרן השקעות מצליחה ונבחר על ידי מגזין FORBES ומגזין G של גלובס כאחד מתוך 40 צעירים מבטיחים בישראל – נוכח תנאי השוק היום, קשה למצוא פרויקטים מקבילים לאלו שאני מציעים אבל זה עניין של ניסיון. אנחנו לא נכנסים לעסקה בלי לראות פיזית את הנכס, אלא נוסעים לשם ובודקים הכל בעיניים. בנוסף, אנחנו מנהלים משא ומתן משפטי מאוד קשוח מול היזמים שמאפשר לנו לגדר ולהקטין משמעותית את הסיכון בהשקעה והכי חשוב לשים את אינטרס המשקיעים במרכז. יש מספר פרמטרים מרכזיים שמשפיעים על הצלחת ההשקעה: הוצאות, הכנסות ומשך הזמן של ההשקעה. אנחנו לא מאפשרים ליזם לחרוג מההוצאות שנקבעו בתוכנית העסקית וגם לא לחרוג מהזמן שנקבע, אם הוא חורג אז חלוקת הרווחים בפרויקט משתנה לטובת המשקיעים, זה חשוב ומגדר את הסיכון. ככה אנחנו מצליחים לגרום לכך שהמשקיע יכנס להשקעה עם סבירות נמוכה לאבד כסף וסבירות גבוהה להצלחתה”.

לרוב, משקיעה iintoo בפרויקטים מניבים ברחבי ארה”ב המיועדים להשבחה ומימוש, כגון: multifamily ומעונות סטודנטים. מאחר והנכסים מאוכלסים ומושכרים, תהליך ההשבחה כולל שיפוץ חיצוני למבנה ובעיקר שמירה על הקיים. המשקיעים צפוים ליהנות מתזרים שוטף על בסיס רבעוני ובתום תקופת ההשקעה, צפוי להימכר הנכס ע”פ שוויו החדש.

שדה זה הוא שדה חובה
שדה זה הוא שדה חובה
יש להזין טלפון תקין
יש להזין דוא"ל תקין
יש להזין סיסמה עם 6 תווים לפחות
יש לסמן את התיבה על מנת להמשיך

תודה על הרשמתך לקהילה של iintoo.

בדקות הקרובות ישלח אליך מייל לאימות כתובת המייל ותינתן לך גישה לחווית ההשקעה הדיגיטלית שלך.
משתמש ב- GMAIL?
מומלץ לבדוק בלשונית קידומי מכירות ולהבא, כדאי להפוך אותנו לאיש קשר כדי שלא יתפספס המייל החשוב הבא.

מחכים לראותך!
צוות iintoo

כתובת המייל איתה ביקשת להירשם קיימת במערכת

מנהל קשרי המשקיעים שלך ייצור עימך קשר בהקדם

ומעכשיו…השקעת נדל”ן מניב עם ביטוח*

 מעבר לפעולות היזומות לגידור הסיכון בכל השקעה, חברת iintoo היא היחידה המובילה את מהפיכת epiic המספקת למשקיעים אפשרות להשקיע בנדל”ן בחו”ל עם ביטוח, בגיבוי פוליסה חסרת תקדים מטעם אחת מעשר חברות הביטוח הגדולות בעולם Everest RE.

מכל הבחינות, מדובר בבשורה של ממש המאפשרת לראשונה להשקיע בראש שקט בהחלט. למעשה, מבדיקות שנערכו בחברת iintoo נמצא כי בדיעבד, הפוליסה יודעת לכסות הפסדים שהיו במשבר הנדל”ן הארה”ב בשנת 2008.

 המשמעות היא שמהיום כל אחד יכול לגוון את תיק ההשקעות שלך עם אפיק השקעה ראוי – נדל”ן עם ביטוח – המייצר הכנסה פאסיבית מדי רבעון. בכל השקעה החל מ- 30,000 $ בקרן הנדל”ן epiic, כספי ההשקעה יפוזרו במגוון פרויקטי נדל”ן איכותיים שנבחרו בקפידה על ידי ועדת ההשקעות של iintoo epiic.

מודל ההשקעה שם את המשקיע במרכז

לצד מחסום הנגישות למידע ולרזי שוק הנדל”ן אליהם נחשפים בעלי ניסיון מעשי ממושך, קיימים מחסומים נוספים למשקיע הפרטי המעוניין להשקיע בנדל”ן באופן עצמאי המרחק הגיאוגרפי, עלויות בדיקת ההשקעה ושכר הטרחה לאנשי המקצוע הנלווים לתהליך (לעיתים אף גבוהות מההון ההתחלתי הנדרש להשקעה עצמה), האפשרות שהעסקה שבחר תשאב עוד ועוד כסף מהמשקיע במידה והפרויקט יעלה על שרטון… כל זאת ועוד עלולים לגרום למשקיעים פרטיים להירתע מהשקעה בחו”ל ולעיתים אפילו בארץ.

מכיוון שהמטרה של iintoo היא יצירת מרחב בטוח להשקעה ששם את המשקיע הפרטי במרכז, קיימת שמירה על התנהלות שקופה והוגנת מול המשקיע המאפשרת לו ליהנות “מצמצום” של המרחק הגיאוגרפי בינו לבין ההשקעה באמצעות נגישות למידע מקצועי וזמין.

ערן רוט מסביר: “משלב היציאה לדרך רצינו להפוך את ההשקעה בנדל”ן לידידותית למשתמש, אינטואיטיבית ומהנה, מבלי לזנוח את העקרונות בדבר שקיפות, אטרקטיבות ההשקעה, סולידיות ופרסונליזציה. הרשת החברתית מהווה מבחינתנו את הכלי המרכזי על מנת להגשים את העקרונות האלה: המשתמשים בה יכולים ללמוד בכל עת על ההשקעה שלהם, לקבל מידע אמין ועדכני, ליהנות משקיפות מלאה ולנצל הזדמנות להשקעה סולידית יחסית עם אפשרות לרווחיות גבוהה בהשקעות בנדל”ן מוזמן להירשם לרשת החברתית ולגלות שהשקעה בנדל”ן היא מציאות שאפשר להשיג בטח כאשר כל המידע מוגש בצורה נוחה ושלכל אורך הדרך מלווים אותך מומחי נדל”ן שהמטרה העיקרית שלהם היא לשמור על המשקיע.”

הירשמו היום לקהילת המשקיעים של iintoo, חינם וללא התחייבות ותיהנו מגישה להשקעות איכותיות- להרשמה>>


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.