הציטוטים הטובים ביותר בעולם השקעות הנדל”ן

הציטוטים הטובים ביותר בעולם השקעות הנדל”ן

March 26, 2017
5,324

ציטוטי נדל”ן לא יבחרו עבורכם את הזדמנויות ההשקעה הטובות ביותר ולא ירוויחו עבורכם כסף, אבל ציטוטי נדל”ן יכולים בהחלט לסייע לכם לשמור על הלך רוח חיובי, להגביר את הדרייב הפנימי ולהזכיר לכם מדוע בחרתם את הנדל”ן כערוץ ההשקעות בו יעבוד הכסף שלכם בשבילכם. למעשה, הציטוט שמשקף את הפאן המנטאלי של עולם ההשקעות בצורה הטובה ביותר, ייראה פחות או יותר כך: “סטייט אוף מיינד חיובי, ראש צלול ודרייב פנימי, הם כל מה שצריך משקיע טוב כדי להרוויח כסף”. מניסיוננו, יהיה זה קל מאוד למצוא שורה ארוכה של אילי נדל”ן מצליחים, שיחתמו על הציטוט הזה בלב שלם.

כדי לעמוד מאחורי טענותינו על חשיבותו של הפאן המנטאלי בעולם ההשקעות, אספנו עבורכם מספר ציטוטים של דמויות גדולות ומפורסמות, בהן גם גורו השקעות מהטובים ביותר בעולם הנדל”ן ובעולם ההשקעות בכלל. ציטוטים אלה יסייעו לכם להתנתק מהטכניקה והפרקטיקה של עולם המספרים והתחזיות, לעוף לגובה רב ולהתבונן בתמונה המלאה, התמונה החשובה באמת. דבר ידוע הוא שציטוטים נוטים להגזים את המציאות, ולהיאמר מחוץ להקשר המקורי, אך מאחורי כל ציטוט שנציג בפניכם בשורות הבאות, עומדת אמת חזקה, איתנה ובעלת משמעות, שאותה נציג בפניכם עם Take away משלנו.

 “אי אפשר לאבד נכס נדל”ן, אי אפשר לגנוב אותו ואי אפשר להזיז אותו ממקומו. נדל”ן הוא פחות או יותר ההשקעה הבטוחה ביותר בעולם”

פרנקלין ד. רוזוולט, נשיא ארה”ב לשעבר

Take away
פרנקלין דלאנו רוזוולט, לא בדיוק גורו נדל”ן מפורסם, אבל בכל זאת אחד מנשיאי ארה”ב המוכרים והמפורסמים ביותר, והוא מספק לנו את הציטוט הנהדר הזה, שמשקף את המאפיין החשוב ביותר של נכסי נדל”ן. המוחשיות בעלת הערך האינטרינזי/ הפנימי של נכסי נדל”ן, היא למעשה המאפיין שמבדיל את שוק הנדל”ן משוק ההון, ומשקף את פרופיל הסיכון העדיף של נכסי נדל”ן על פני נכסים בלתי מוחשיים להשקעה. אין בכך כדי לומר שהשקעות נדל”ן אינן נושאות סיכון, אך לסיכון זה יש גבול תחתון בדמות ערכו האינטרינזי של נכס הנדל”ן, שאותו אי אפשר לאבד, אי אפשר לגנוב ואי אפשר להזיז ממקומו.

 “הניצחון מושג על ידי השחקנים בזירת המשחק, לא על ידי אלו שעיניהם דבוקות ללוח התוצאות”

וורן באפט, משקיע מיליארדר

Take away
משקיעים בשוק הנדל”ן ובכלל, הם השחקנים בזירת המשחקים, והם מוקפים באינספור צופים, ספקולנטים, בדמותם של עיתונאים, חברים, בני משפחה, פוליטיקאים ואנשי כלכלה. הספקולנטים עושים את תפקידם, לנחש ולדבר הרבה, שכן זה לא עולה להם כסף. כמי שרץ ומתמודד בזירת המשחק, אתם הם האנשים שישיגו, או לא ישיגו, את הניצחון המיוחל. הפנימו את תפקידכם במשחק, את כובד האחריות שעל כתפיכם ופעלו בצורה מחושבת ומקצועית מבלי לחשוב פעם אחת נוספת על צעקות הספקולנטים ביציע.

 “נדל”ן הוא נכס בלתי מתכלה, שערכו רק הולך ועולה. זהו הכלי הפיננסי היציב ביותר שהמציא המוח האנושי. זהו הבסיס לבטחון, והכלי הפיננסי היחיד שאינו ניתן להשמדה.”

Russell Sage, בנקאי, איש עסקים ופוליטיקאי

Take away
את הציטוט הזה טבע ראסל סייג’ באמצע המאה ה-19, וכ-150 שנה לאחר מכן, הוא נשמע נכון כאילו נאמר אתמול. זאת אולי ההוכחה הטובה ביותר לערכו של הציטוט הספציפי, המגדיר את הנדל”ן ככלי פיננסי בטוח שערכו רק הולך ועולה, כמקור לבטחון אישי וכלכלי וכנכס השקעה שמתקיים לנצח ולא ניתן להרוס אותו. בטחון הוא גורם בעל השפעה משמעותית על תפישת הסיכון ועל פעילותו של כל משקיע, ועולם נדל”ן, כנראה יותר מכל תחום השקעות אחר, יודע להציע את הנכס שנותן את המענה הטוב ביותר לעניין זה.

 “ההשקעה הטובה ביותר על פני האדמה היא האדמה”

Louis Glickman, משקיע נדל”ן ופילנתרופ

Take away
ציטוט זה מציג בצורה הפשוטה ביותר, את אחת האמיתות הבלתי מעורערות אודות עולם הנדל”ן: אדמה, ולעניין זה אפשר לכלול גם פיסת קרקע או מבנה נדל”ן, היא ההשקעה הטובה ביותר על פני האדמה. ערכו של נכס נדל”ן, נוטה כמעט באופן בלעדי לעלות לאורך זמן, הוא מוגבל מלמטה על ידי ערכו המוחשי האינטרינזי ולבעליו יש את היכולת להשפיע ישירות על ערכו. אין זה אומר שהשקעת נדל”ן היא נטולת סיכון, או שערכה של אדמה או נכס נדל”ן לא יכול לרדת, אלא שביחס למכלול מכשירי ההשקעה הקיימים, נדל”ן הוא אחד המכשירים האטרקטיביים ביותר, אם לא האטרקטיבי שבהם.

 “אל תמתין כדי לקנות נדל”ן. קנה נדל”ן ותמתין”

Harv Eker, סופר ואיש עסקים

Take away
אחד הציטוטים הפשוטים, ויחד עם זאת החכמים והחשובים ביותר בעולם השקעות הנדל”ן. במהותו מספר לנו ציטוט זה שלושה סיפורים מקבילים:

 1. בעולם ההשקעות, ישנו השלב בו צריך לדעת להפסיק לחשוב ולהתחיל לעשות
 2. הבשלתה של השקעת נדל”ן לרווח היא לעולם לא שאלה של “האם” אלא של “מתי”
 3. המתנה לפני השקעת נדל”ן מובילה לשום מקום. המתנה לאחר השקעת נדל”ן מובילה לרווח

 “אני עדיין חושב שקניית בית, היא ההשקעה הטובה ביותר שיכול האדם לעשות”

John Paulson, מיליארדר

“כולם רוצים חלקת אדמה. זאת ההשקעה הבטוחה היחידה. היא לא מתבלה כמו מכונית או מכונת כביסה, והשווי שלה תמיד יהיה כפול בתוך 10 שנים”

Sam Shepard, במאי ושחקן

“חיזרו אחריי: נדל”ן מספק את התשואות הגבוהות ביותר, את הערך הגבוה ביותר ואת הסיכון הנמוך ביותר”

Williams Armstrong, יזם נדל”ן

Take away
שלושה ציטוטים, שממחישים את הערך המובנה של נכסי נדל”ן הממלאים צורך בסיסי בחיינו, ללא כל קשר לעולם ההשקעות. בית לגור בו הוא אחד הצרכים הבסיסיים ביותר של האדם. מדובר במוצר שהביקוש לו לעולם לא ייפסק. כל עוד חווה האנושות צמיחה בהיקף האוכלוסייה ו/או ברמת החיים, נראה את מחירי הנדל”ן עולים בצורה רציפה ויציבה.

מעת לעת יבצע השוק תיקון, שיכול לנוע בין תנודות קטנות ובין משברים זמניים כדוגמת משבר הסאב-פריים של 2007, אך בסופו של דבר יתאושש השוק, יחזור לרמת המחירים טרום המשבר וימשיך לצמוח כלפי מעלה. לא משנה מה היו ביצועי הבורסה בעשור החולף ולא משנה מה עשו האג”ח, מטבע החוץ או הסחורות בשנה האחרונה, בסופו של דבר, בית הוא נכס יסוד שלאורך שנים, תמיד יראה מגמה של צמיחת שווי.

 “על פי ניסיוני, סיפורי הצלחה מן העבר, אינם רלוונטיים יותר להווה. עלינו להמשיך ולהמציא את עצמנו מחדש באופן רציף ובהתאם לזמנים המשתנים, באמצעות מודלים עסקיים חדשניים”

אקירה מורי, יזם נדל”ן

Take away
את הציטוט הזה שמרנו לסוף, כי זהו הציטוט שממחיש את העובדה שחוץ מנכסי הנדל”ן עצמם, שום דבר לא באמת עומד במקום. נכסי נדל”ן תמיד נהנו ותמיד ייהנו מערך מוחשי אינטרינזי, שמפחית משמעותית את רמת הסיכון והופך את עולם ההשקעה בהם לבטוחה יותר. יחד עם זאת, כמשקיעים, המטרה שלנו היא לא רק למזער את הסיכון, אלא גם ובעיקר, למקסם את הרווח. את המטרה הזאת, כבר אי אפשר להשיג מעצם המוחשיות של מבנה בטון, חזק וגדול ככל שיהיה.

בעבר, היה עולם השקעות הנדל”ן נחלתם של מתי מעט, שיכלו לפעול מאחורי הקלעים וללא הפרעה. היום, המידע חשוף וזמין לכל, יותר ויותר אנשים נכנסים אל שוק הנדל”ן, התחרות על נכסי הנדל”ן הולכת וגוברת, ומספר הפרמטרים המעורבים הולך וגדל, יוצר גורמי סיכון חדשים ואתגרים חדשים איתם צריך המשקיע להתמודד. דרכי ההתמודדות שעבדו בעבר, כבר לא מתאימות למצב הנוכחי, וכעת נדרשים מודלים עסקיים חדשניים, באמצעותם ניתן לייצר את הערך הגבוה ביותר, בסיכון הנמוך ביותר ובטווח הזמן המינימלי האפשרי.
רשת ההשקעות החברתיות של iintoo היא דוגמא נהדרת למודל עסקי חדשני, שבא להתמודד עם האתגרים החדשים ולהעמיד לרשות ציבור המשקיעים, כלים מתקדמים ויוצאי דופן למימוש מלוא הפוטנציאל של עולם השקעות הנדל”ן:

 • גוף מקצועי ומיומן, בעל נגישות גבוהה להזדמנויות ההשקעה האטרקטיביות ביותר
 • אנשי מקצוע, המספקים חבילת ערך יוצאת דופן לכל אחד ממשקיעי הרשת, בדמותם של מחלקת אנליזה, אסטרטגיית השקעה מתקדמת, מתודולוגיות מוקפדות לבחינת השקעות ומעטפת משפטית, פיננסית ומקצועית כוללת
 • בחירה ותעדוף של השקעות על פי פרמטרים של פוטנציאל התשואה, פרופיל הסיכון וטווח ההשקעה
 • השקעה בהיקפי הון נמוכים יחסית (החל מ-25,000 דולר), באופן שמאפשר בנייה של פורטפוליו השקעות עשיר ומגוון בהיקף הון של נכס נדל”ן בודד

בתנאים שמספקת iintoo עבור משקיעים המחפשים הזדמנויות לביצוע השקעות נדלן בארה”ב, יכול כל משקיע, גם ללא הידע המקצועי וההיכרות הנדרשת עם עולם הנדל”ן, ליהנות מגב מקצועי של גוף מוביל. רשת iintoo בונה עבור המשקיעים ברשת, את מתווה ההשקעה האולטימטיבי עבור כל פרויקט וכל הזדמנות. זוהי דוגמא למודל עסקי חדשני שמסייע לציבור המשקיעים, לא רק להתמודד עם הסיכון המובנה בהשקעה, אלא גם למקסם את פוטנציאל הרווח שלה.

קטגוריות: נדל”ןהשקעות

 


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.