בואו להכיר את תהליך בחינת ההשקעות בiintoo

בואו להכיר את תהליך בחינת ההשקעות בiintoo

May 25, 2016
257

iintoo היא רשת חברתית להשקעות בנדל”ן המאמינה שמוחות טובים משקיעים ביחד. אנחנו מאפשרים למשקיעים פרטיים להשקיע בהשקעות איכותיות בנדל”ן ומשלימים את ההון הנדרש ליזמי נדל”ן עבור פרויקטים בשיטת מימון המונים.

iintoo מאפשרת למשקיעים להשקיע בסכום נמוך, החל מ-100,000 ₪, במיזמי נדל”ן אקסקלוסיביים בהיקף משמעותי. כוחה של ההשקעה ביחד מאפשר לגייס סכום גדול המגלם את המימון הנדרש ליזם וכך מאפשר כוח כקבוצה להגיע לעסקאות משמעותיות המהוות חלופה ראויה לגיוון תיק ההשקעות.

מגדרים את הסיכונים עבורכם

גם אם מדובר בסכומים קטנים, כמו בכל השקעה, אנו שואפים לצמצם את הסיכונים הנלווים בהשקעה. דרך תהליך בחינת ההשקעה שלנו, שבאופן פרטי, לו היה מתאפשר, היה עולה אף יותר מסכום ההשקעה המינימאלי (100,000 ש”ח), ומאפשר למשקיעים שלנו לחסוך את הזמן והעלויות הכרוכות בתהליך בחינת ההשקעות (due-diligence). גם בהינתן גישה להשקעות מסוג זה ומשאבים למימון בחינתם, בכל תהליך בחינת השקעה נדרש ניסיון מצטבר בשטח כדי להבין את רזי שוק המקומי, לדעת מה עלול להשתבש ואיך ניתן למנוע זאת – כאן נכנס הערך המוסף שלנו.

iintoo היא חברה הידועה בניסיון ובמוניטין של האנשים העומדים מאחוריה, ואנו עובדים תחת הרגולציה הרלוונטית בכל המקומות בהם אנחנו פועלים, בין אם בישראל ומחוצה לה. אנו פועלים מתוך חשיבה על  האינטרסים של המשקיעים שלנו ולכן עומלים בפועל על התנאים המשפטיים אל מול יזמי הנדל”ן, כך שהסיכונים בהשקעה מצומצמים והפוטנציאל לרווח גבוה. בנוסף, מכיוון שאנחנו לא מנהלים כסף, אלא “קוראים” לו רק ברגע שאנחנו מגייסים עבור השקעה מסוימת, אנחנו גם לא גובים דמי ניהול שוטפים, אלא גובים דמי הצלחה מרווחי הפרויקט.

ועדת ההשקעות שלנו סלקטיבית; מתוך עשרות הפרויקטים המגיעים אלינו בבקשה לסיוע במימון, אנו בוחרים בקפידה רק פרויקטים בודדים. תהליך בחינת ההשקעות הינו יסודי וקפדני – כל הסיכונים והיתרונות של הפרויקט נבחנים שוב ושוב בכל שלב של התהליך ובקפידה יתרה.

מציאה של פרויקטים מסוג הפרויקטים ש- iintoo מגייסת עבורם הינו אתגר שבעבר היה שמור למשקיעים מוסדיים או גופים גדולים שכן היקף העסקאות עומד על מיליוני דולרים. בזכות המשאבים שלנו, היסודיות, רשת הקשרים הגלובאלית שלנו, ניסיון ושותפים אסטרטגיים, אנחנו מעמידים בפני המשקיעים שלנו הזדמנויות להשקעה בנדל”ן שאין שניים להם בשוק.

ועדת ההשקעות של iintoo

 1. מבנה הועדה: בוועדת ההשקעות שלנו יושבים מנכ”ל iintoo, יו”ר iintoo, מנהל הפיתוח העסקי, אנשי אנליזה ומשפט. ראש הועדה המכהן פועל על פי קריטריונים שמרניים ושמורה לו זכות הווטו לפסול כל השקעה המוצגת בפני הועדה. כל יושבי הועדה מגיעים עם ניסיון מולטי-דיסיפלינארי רב ורקע מגוון בנדל”ן, מימון, עסקים ומשפט.
 2. תהליך בחינת ההשקעה:
  1. בטרם הצגת הפרויקט לדיון בפני הועדה, מנהל הפיתוח העסקי והאנליסטים של iintoo עורכים מחקר ראשוני הכולל שיחה ראשונה עם היזם, בחינה של מידע המוצג בפניהם על ידי היזם וולידציה שלו ממקורות שונים. כמו כן, נעשית בדיקת רקע על הפרויקט, המיקום והשוק המקומי וכן בחינת הניסיון והרקע של היזם. מקורות המחקר שלנו מגוונים: ממקורות הזמינים לציבור (כגון מחקר אינטרנטי) ועד דו”חות מוזמנים עבור העסקה הספציפית. בנוסף, אנחנו מתייעצים עם השותף האסטרטגי שלנו, Meridian Capital, ענקית מימון הנדל”ן האמריקאית והגוף הפעיל ביותר בתחום בארה”ב, ומקבלים גישה למידע, ניסיון ומקורות ללא תחרות. אם מורם דגל הקשור לכדאיות העסקה, יש לאשר את הצגת העסקה עם מנכ”ל iintoo לפני שהיא מוצגת בפני הועדה.
  2. בשלב זה הפרויקט מוצג בפני ועדת ההשקעות לבחינה ודיון במטרה. בדיון זה יושבי הוועדה מחליטים האם להתקדם עם הפרויקט המוצע. iintoo בוחנת פרויקטים בשווקים אטרקטיביים ועובדת עם יזמים העומדים בקריטריונים שלנו – הפרויקטים המוצעים בפני הוועדה הם פרויקטים קצרי מועד (2-3 שנים), עם תוכנית עסקית ברורה ומפורטת, שהתפוסה בנכסים עומדת על לפחות 90% (בפרויקטים רלוונטיים) ושבהשבחת הנכסים האמורים קיים הפוטנציאל להעלות את ערכם.
  3. אם הועדה מחליטה להתקדם עם ההשקעה המוצעת בפניה, היא עוברת לבחינה עמוקה יותר (deep due-diligence). הועדה בוחנת בקפידה את התוכנית העסקית, ההסכם המוצע, לוחות הזמנים ואבני הדרך, התנאים והביטחונות תחת מבנה ההשקעה המוצע. בנוסף, אנו עורכים סדרה של ראיונות עם היזמים, העובדים שלהם, עם רשת הקשרים שלנו ובודקים המלצות ומוניטין. אנו בודקים את הרקע הפיננסי והמשפטי של היזם ואת הנושאים הרגולטוריים והמשפטיים הקשורים לפרויקט. אנו גם נוסעים לפגוש את היזמים שעימם אנחנו עובדים ואת הנכס וזאת בכדי לפתח חוות דעת נוספת על הפרויקט.
  4. בשלב זה iintoo מכינה את מסמך הכוונות (term sheet) הקשור להשקעה ובו אנחנו ממקסמים את התנאים עבור המשקיעים שלנו. אנו מתעקשים על שותפות מלאה ברווחים ומכיוון שiintoo -לרוב, מגייסת כ-90% מההון העצמי של היזם הנדרש לעסקה. iintoo לא נכנסת להסכם עם יזם ללא היכולת להשתלט על הפרויקט במקרה בו היזם אינו עומד בתנאי החוזה, ואף דואגת למנגנון של פיצוי וקנסות במקרה בו היזם אינו עומד בלוחות הזמנים או באבני הדרך שנקבעו בהסכם – וזאת במטרה להגן על ההשקעה של הלקוחות שלנו.
  5. iintoo מפקחת על פעילות היזם ברמה שבועית ובודקת שהוא עומד בלוחות הזמנים ובאבני הדרך שנקבעו תחת הסכם המיזם וכי הנתונים הפיננסיים עקביים ותואמים לתכנית העסקית.
  6. iintoo היא לא קרן השקעות – אנחנו לא מנהלים כסף ומשקיעים אותו – אנחנו “קוראים” לכסף רק עבור השקעה ספציפית, כשלכל השקעה חשבון בנק ייעודי אליו מועבר הכסף שגויס. כביטוי למודל ההשקעה החברתית בהתאמה אישית, המשקיעים שלנו בוחרים באיזה פרויקט להשקיע על פי קריטריונים והעדפות השקעה אישיות – באיזה סוג נכס להשקיע, האם להשקיע במודל של הון או של חוב? מהו הסכום אותו הם רוצים להשקיע? ועוד. אנו עובדים בשקיפות מלאה ולמשקיעים שלנו יש את היכולת לעקוב אחר התקדמות ההשקעה שלהם דרך הפלטפורמה החדישה שלנו.

ועדת השקעות iintoo
מעוניינים לשמוע עוד על ההשקעות שלנו? הצטרפו עוד היום, ללא עלות וללא התחייבות למאגר הלקוחות שלנו.

קטגוריות: נדל”ן, השקעות, חברתי, מימון המונים

 


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.