השקעות נדל”ן בפלורידה – סקירת העיר אורלנדו

השקעות נדל”ן בפלורידה – סקירת העיר אורלנדו

October 27, 2016
682

אורלנדו, אחת מערי התיירות המצליחות ביותר בעולם כולו, מפורסמת בעיקר בזכות פארק דיסני וורלד שהוקם בעיר בשנת 1971, ומאז משך לעיר עשרות מיליוני תיירים בכל שנה. העיר, שאוכלוסייתה מונה כ-260,000 תושבים היא מרכזו של מטרופולין אורלנדו, בו מתגוררים כ 2.5 מיליון תושבים. פרט למיליוני התיירים המגיעים בכל שנה לביקור בפארק השעשועים הגדול בעולם, נחשבת אורלנדו לאחת הערים הפופולאריות ביותר לתערוכות וכנסים בינלאומיים. מעוניינים לבצע השקעות נדל”ן בפלורידה? ובכן, השלב הראשון הוא להכיר את אורלנדו.

אורלנדו היא עיר מישורית, עשירה במאות אגמים וביצות בכל רחבי העיר. בעיר פזורות 115 שכונות, המארחות כ-120 אלף בתי אב, מתוכם כ-15% אינם מאוכלסים. על פי מחקר שנערך בשנת 2009 על ידי מרכז המחקר Pew, העיר תופסת את המקום הרביעי והמכובד ברשימת הערים המועדפות על האמריקאים כמקום מגורים.

מרבית שכונות העיר מאופיינות בבתים פרטיים בעיצוב Townhouse אמריקאי קלאסי, ובדרך כלל עם בריכה צמודה. בעיר גם בנייני דירות ומבנים משותפים (קוטג’ים), רבים מהם משמרים את העיצוב האמריקאי הקלאסי. בעיר 19 גורדי שחקים, מרביתם באזור דאון טאון אורלנדו, ומקצתם באזור מתחם פארק דיסני וורלד.

ומה לגבי בתים למכירה באורלנדו? שוק הנדל”ן בעיר אינו מהפורחים ביותר בארה”ב, אך בתחום הבתים המשפחתיים המשותפים נחשבת אורלנדו לעיר האטרקטיבית ביותר בארה”ב כולה. על פי הסקר השנתי של PWC הסוקר את סוכנויות הנדל”ן המובילות בארה”ב, תופסת אורלנדו את המקום הראשון והמכובד ברשימת הערים בהן קיימת המלצת רכישה מובהקת (71% מהנשאלים) לבתים משפחתיים משותפים.

מחירי הנדל”ן בעיר נמצאים במגמת עלייה מתמדת, למעט ירידת מחירים חדה בתקופת משבר בועת הנדל”ן בשנת 2007. מאז שנת 2000 ועד נכון ליולי 2016, עלו מחירי הנדל”ן בעיר בכ-100%, עם עלות ממוצעת של 200 אלף דולר לבית, לעומת 100 אלף דולר בשנת 2000. גם מחירי השכירות בעיר נמצאים במגמת עלייה, כשרק בשנה האחרונה עלו בכ-11% בממוצע.

שכונות בולטות באורלנדו, פלורידה

Winter Park

שכונה יוקרתית, השוכנת בחלקה הצפוני של העיר. השכונה מתהדרת באוכלוסייה אמידה מאוד מהדור הישן, מוצפת בחנויות בוטיק, מוזיאונים, גלריות אמנות ומסעדות. רחובות רבים בשכונה מרוצפים בריצוף הולנדי, המשווה לרחובות השכונה המרכזיים מראה אירופאי אלגנטי וסולידי.

בשכונה ממוקמת מכללת Rollins, המכללה העתיקה ביותר בפלורידה, ואשר משמשת כמרכז התרבות בשכונה. תושבי השכונה הם בעיקר משפחות אמידות ועשירות, המתגוררות בבתים פרטיים גדולים ווילות מפוארות.

מחיר חציוני של דירה: 190,017$ | מחיר ממוצע של דירה להשכרה: 1,320$

College Park

השכונה ממוקמת בקרבת דאון טאון אורלנדו, ורחובותיה קרויים על שמות מכללות מפורסמות כמו פרינסטון, הרווארד, ייל ועוד. בשכונה מתגוררת בעיקר אוכלוסייה וותיקה בגילאי העבודה 18-49, מרביתה משפחות ללא ילדים. הבתים בשכונה הם בעיקרם בתים פרטיים בסגנון Townhouse אמריקאי קלאסי, לא גדולים ורחבי ידיים, אך גם לא זולים כלל.

כמו כן, ניתן למצוא בשכונה מבנים פרטיים משותפים (קומפלקס קוטג’ים) בעיצוב מיוחד וקסום. השכונה מתאימה מאוד לטיולים רגליים, ואפשר ליהנות בה משלל חנויות, שדרות מסחר ומסעדות.

מחיר חציוני של דירה: 299,682$ | מחיר ממוצע של דירה להשכרה: 1,379$

East Orlando

ממוקמת במזרח העיר, ביתם של אלפי סטודנטים, הלומדים באוניברסיטת Central Florida. השכונה מתאפיינת באוכלוסייה צעירה, דינמית ובעלת מגוון אתני רחב. בשכונה אפשר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות ספורט, תרבות, תאטרון ואוכל, המרוכזות כולן סביב האוניברסיטה המרכזית בשכונה. תושבי השכונה הם בעיקר משפחות המתגוררות בבתים פרטיים בבעלותם, אך ריבוי הסטודנטים באזור משמר גם רמת ביקוש גבוהה לדירות שכורות.

מחיר חציוני של דירה: 299,682$ | מחיר ממוצע של דירה להשכרה: 1,379$

Lake Nona

ממוקמת בדרום העיר ומהווה מוקד משיכה עבור משפחות רבות, המגיעות מרקעים דמוגרפיים מגוונים. בשכונה אפשר למצוא בתי יוקרה לצד בתים פרטיים משותפים (קוטג’ים). לאורך שנים, נחשבה השכונה לאימפריית הגולף של אורלנדו, אך לאחרונה שינתה השכונה את פניה והפכה לעיר מדע ובריאות, עם שורה של חברות ביוטכנולוגיה, פארק מדע רחב ידיים ומרכז רפואי אוניברסיטאי גדול.

שינוי זה צפוי להעלות משמעותית את שווי הנכסים בשכונה, ומומחים צופים לשכונה, שברחביה נבנים 20,000 בתים חדשים, עוד כעשור או שניים של צמיחה והתרחבות.

מחיר חציוני של דירה: 272,783$ | מחיר ממוצע של דירה להשכרה: 1,767$

Celebration

ממוקמת במערב אורלנדו, בקירבת פארק דיסני וורלד, שכונת Celebration הוקמה ופותחה על ידי חברת וולט דיסני עצמה. למעשה, מדובר בשכונה קטנה וציורית שנבנתה על פי מודל העיירה האמריקנית של תחילת המאה ה-20, ובמובנים רבים דומה לסט צילום סרטים בהוליווד. השכונה מסודרת ונקייה מאוד, ומושכת בעיקר משפחות מהמעמד הבינוני והמעמד הבינוני העליון.

המבנים בעיר מבוססים בעיקר על בתים פרטיים, רבים מהם מעוצבים בצורה ציורית. בשכונה ישנן מסעדות, חנויות ומתחמים מסחריים רבים, לרבות כ-500 חברות הרשומות בשכונה כמרכז פעילותן, ואשר רבות מהן קשורות לדיסניוורלד.

מחיר חציוני של דירה: 141,391$ | מחיר ממוצע של דירה להשכרה: 1,071$

10 דברים שלא ידעתם על אורלנדו

 1. בכל שבוע נפתחת באורלנדו מסעדה חדשה. כדי לאכול בכל המסעדות בעיר יהיה עליכם לאכול 3 ארוחות ביום במשך 5 שנים, כל פעם במסעדה אחרת.
 2. כדי לחוות את כל האטרקציות התיירותיות שמציעה אורלנדו, תצטרכו לבלות בעיר כ-67 ימים.
 3. בשנת 1950, במחוז Orange County גודלו תפוזים על פני שטח של מעל 320,000 דונם. היום, גידול התפוזים במחוז תופס את המקום ה-19 בלבד במדינת פלורידה.
 4. 5 מסלולי ההמראה והנחיתה בשדה התעופה של אורלנדו, קרויים על שמות פארקים גדולים בדיסני וורלד וגיבורי דיסני.
 5. המזרקה באגם Eola היא הסמל הרשמי של אורלנדו. לאגם עצמו יש חור ניקוז שמגיע לעומק של כ-30 מטר.
 6. באורלנדו תוכלו למצוא את מספר חדרי המלון הרבים ביותר בעולם, אחרי לאס וגאס.
 7. ההחלטה על הקמת דיסני וורלד דווקא בפלורידה, התקבלה על ידי וולט דיסני לאור עלות הקרקע הנמוכה של אדמות הביצה במדינה. אורלנדו נבחרה בזכות מיקומה המרכזי, ממש במרכזה של פלורידה.
 8. בשנת 2014, ביקרו בעיר יותר מ-62 מיליון תיירים, מה שהפך אותה לעיר האמריקאית הראשונה שבה מבקרים מעל 60 מיליון תיירים בשנה אחת. ב-2015 ביקרו בעיר 66 מיליון תיירים, יותר מכל עיר אחרת בעולם.
 9. אורלנדו לא תמיד הייתה עיר תיירות. בעבר, התאפיינה העיר בעיקר בתעשיות פרי הדר, כותנה וגידול בקר.
 10. הריסת בניין העירייה הישן של אורלנדו, נועדה לבניית בניין חדש, אך גם כיכבה בשובר הקופות “נשק קטלני 3”.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל”ן בפלורידה והשקעות ברחבי ארצות הברית? מעוניינים לשמוע עוד על ההשקעות שלנו? הצטרפו עוד היום, ללא עלות וללא התחייבות למאגר הלקוחות שלנו ותיהנו ממגוון הזדמנויות פתוחות להשקעה, רשת חברתית של משקיעים והרבה אינפורמציה על הצעד שיכול להניב לכם תשואה מכובדת.


הזדמנויות ההשקעה שפתוחות לך

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול חוב

 • השקעה מינימלית

  $35,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים

 • בגיוס

Villa Nueva Apts., Houston, TX

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • Multifamily

 • מסלול הון

 • השקעה מינימלית

  $50,000

 • משך תקופת ההשקעה

  36 חודשים


הצטרפו לקהילה הגלובלית של iintoo

עשינו את זה קל להתחבר עם משקיעים כמוכם, כך שתוכלו ליהנות מעושר של דעות וחוויות השקעה בנדל"ן - בשקיפות מירבית. הצטרפו היום והתחילו לשתף, ללמוד ולהשקיע עם מיטב המוחות.

התחילו עכשיו

הפרסום לעיל הינו בגדר פרסום כללי כאמור בסעיף 15(א)(א)(4) לחוק ניירות ערך “החוק” וככזה אינו מהווה הצעה לציבור. הצעה ומכירה של ניירות ערך על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות למשקיעים בישראל, שלא על פי תשקיף, מוגבלת ל- 35 משקיעים או למשקיעים המנויים בתוספת הראשונה לחוק (משקיעים כשירים). ככל שתעשה הצעה ו/או מכירה לציבור על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות היא תיעשה על פי תשקיף שיקבל את היתר הרשות.

חברת Meridian Capital אינה אחראית לתנאי ו/או לביצועי כל השקעה המוצעת על ידי תאגיד מקבוצת אינטו השקעות.

© 2022 iintoo Investments Ltd. All Rights Reserved.